[Req] MuServer Season II

iweb

New Member
Joined
Nov 13, 2017
Messages
17
Reaction score
0
Здравейте, търся да купя файлове Season II без бъгове и краш.

Да има налични команди:
/add /reset /grandreset /resetpk /resetstats
като ресет командите да дават кредити
други команди са в +

Да работят всички евенти!
 
Last edited:
Странна работа, явно не ви трябват пари...
 
Тука пари не искаме, имаме си :D

Пробвай с файловете на ************, те са доста читави, а това дали ще има бъгове си зависи от теб.

 
Тука пари не искаме, имаме си :D

Пробвай с файловете на ************, те са доста читави, а това дали ще има бъгове си зависи от теб.

Не знам колко могат да бъдат читави файлове, които са базирани на чужди проекти и преправяни от пишман "програмист".

По темата
Автора може да пробва файловете на SrTeam или MMT.
 
Тука пари не искаме, имаме си :D

Пробвай с файловете на ************, те са доста читави, а това дали ще има бъгове си зависи от теб.


Странна работа, това в България не се чува често!
 
Не знам колко могат да бъдат читави файлове, които са базирани на чужди проекти и преправяни от пишман "програмист".

По темата
Автора може да пробва файловете на SrTeam или MMT.

Благодаря Дарк. Пробвах ги на ММТ имат проблем с лоши пакети на ГеймСървъра. За това искам някой да ми направи стабилни, за да нямам проблеми с играчите, целта не ми е печалба от сървъра, фирмата ми изкарва досатъчно. Просто съм любител на тази игра от малък.

Благодаря предварително ако някой се отзове...
 
Last edited:
Благодаря Дарк. Пробвах ги на ММТ имат проблем с лоши пакети на ГеймСървъра. За това искам някой да ми направи стабилни, за да нямам проблеми с играчите, целта не ми е печалба от сървъра, фирмата ми искарва досатъчно. Просто съм любител на тази игра от малък.

Благодаря предварително ако някой се отзове...

"фирмата ми иЗкарва достатъчно."

Каква е транскрипцията ти за "лоши пакети"?
 
Last edited:
"фирмата ми иЗкарва достатъчно."

Каква е транскрипцията ти за "лоши пакети"?

Game Server може да бъде crash-нат (ако мога така да се изразя набързо) чрез изпращането на "лоши" пакети към него, които той не може да разпознае и/или обработи (ако пак мога така да се изразя набързо, примерно), което кара приложението да запази последните промени преди получаването на тези пакети и да се затвори за да предотврати по-нататъшни нежелани резултати. Дано си ме разбрал, въпреки може би леко объркващото обяснение.
 
Файловете работят определено време, след което почва да изписва някаква грешка мисля че беше L2, C:\MuServer projects ......
и не позволяваше на хората да влизат, след което трябваше да рестартирам Гейм Сървъра. И го правеше на 16-20 часа.
 
Файлове: MEGA

Ако GameServer ти прави проблеми, свали този: MEGA

Ако GameServerCS ти прави проблеми, свали този: MEGA

Клиент: MEGA

Виж какво ще направиш и кажи дали ти вършат работа.
 
Файлове: MEGA

Ако GameServer ти прави проблеми, свали този: MEGA

Ако GameServerCS ти прави проблеми, свали този: MEGA

Клиент: MEGA

Виж какво ще направиш и кажи дали ти вършат работа.

Благодаря, ще ги пробвам, въпреки че нямат командите който бях изброил по-горе.
 
За да не ти пращат "лоши пакети" и каквото и да е било, сървъра не трябва да приема такива в чист вид. Комуникацията клиент-сървър трябва да е криптирана, стандартните ключове на уебзен да се подменят често и така нататъка.

Като за начало ти трябва хубав античийт, прокси през което да се филтрират пакетите и пренасочва трафика и още еин куп нещица, които не са свързани със самият сървър.

PS: колко от вас променят стандартните Dec2.dat и Enc1.dat за които отдавна има готови кракери и снифери? 90% от вас даже не знаят тези 2 файла за какво служат.
 
Last edited:
В случая е по-разумно да се коригират пропуските директно в гейм сървъра, тъй като съществува риск античийта да бъде заобиколен.
Не е редно да дадеш трейд на NPC и гейм сървъра да го приеме (бърз пример на един от многото пропуски). (xax)
 
  • Like
Reactions: dota-sdso
В случая е по-разумно да се коригират пропуските директно в гейм сървъра, тъй като съществува риск античийта да бъде заобиколен.
Не е редно да дадеш трейд на NPC и гейм сървъра да го приеме (бърз пример на един от многото пропуски). (xax)

До но и за едното и за другото се искат доста знания и умения, за направата на добър античийт и за фиксване на бъговете в самият сървър. Искат се много тестове, време и то не от програмисти в кавички.

Затова ще чакат твоят сървър сезон 2, ти имаш опит и знаеш какво и как трябва да се фиксне.