[AD] Muonline-bg.eu 97d-99i Full

Щях да ти гледам логото дали си го сменил а сайта не и отваря :Д.Щях да си предложа услугите да скалъпим едно лого..
 
може услугата но сега достафчика на нет съкс :Д
 
На вас все някой ви е виновен, тоя не ставал, оня не ставал, т'ва не можете, онва можете ... Ми като не можете накъде? Не ми отваря сайта, но май ми го бяха пращали нек'ви ботове (.вбс) и мога да кажа, че е пълнЪ бозЪ ... Жалко, че нямате и банички... Щеше да стане ама ... ;) Моето момче, вече не сме в далечната 2003-2004 година, когато Му Сървърите в България бяха сравнително малко и се циклеше яко ... Поне за сметка на това макар и малко си бяха добри, наказваха сериозно и никой не мислеше , че ще му се размине. За т'ва извинявай, но след 2006 година насам труден сървър едва ли ще има като "Клуба на извънземните" или УарЗон (Розата и още други) ... А и стига с тия стари версии , че вече станаха банални ... Излезна вече сезон 4, а вие още циклите на тия стари версии ... Разбирам , че релийзите са ребъгнати, но ... Ако бяхте толкова сериозни щяхте да си купите файлчета и да си направите сървър , но вие просто сте деца, които нямат к'во да правят и циклят пред ПС-то ... Не казвам, че аз пък съм голям, но за сметка на това си давам оценка, че в България отново има 2-3 хубави сървъра. Ако искате нещо - първо се стегнете и го направете, а след това искайте оценки за него.

Айде т'ва е от мен, аут съм, няма да ви следя темата, така че всяко ваше мнение относно моето си го задръжте за вас. Пича искаше оценка за сървъра му, аз я дадох. Сега вече колкото и да ме "храни" не ми пука. ;)

Със здраве, Улви! :)
 
На вас все някой ви е виновен, тоя не ставал, оня не ставал, т'ва не можете, онва можете ... Ми като не можете накъде? Не ми отваря сайта, но май ми го бяха пращали нек'ви ботове (.вбс) и мога да кажа, че е пълнЪ бозЪ ... Жалко, че нямате и банички... Щеше да стане ама ... ;) Моето момче, вече не сме в далечната 2003-2004 година, когато Му Сървърите в България бяха сравнително малко и се циклеше яко ... Поне за сметка на това макар и малко си бяха добри, наказваха сериозно и никой не мислеше , че ще му се размине. За т'ва извинявай, но след 2006 година насам труден сървър едва ли ще има като "Клуба на извънземните" или УарЗон (Розата и още други) ... А и стига с тия стари версии , че вече станаха банални ... Излезна вече сезон 4, а вие още циклите на тия стари версии ... Разбирам , че релийзите са ребъгнати, но ... Ако бяхте толкова сериозни щяхте да си купите файлчета и да си направите сървър , но вие просто сте деца, които нямат к'во да правят и циклят пред ПС-то ... Не казвам, че аз пък съм голям, но за сметка на това си давам оценка, че в България отново има 2-3 хубави сървъра. Ако искате нещо - първо се стегнете и го направете, а след това искайте оценки за него.

Айде т'ва е от мен, аут съм, няма да ви следя темата, така че всяко ваше мнение относно моето си го задръжте за вас. Пича искаше оценка за сървъра му, аз я дадох. Сега вече колкото и да ме "храни" не ми пука. ;)

Със здраве, Улви! :)

Къв пък си ти ве... Ае без изказвания като ''пълнЪ бозЪ'' защото не е интересно. И не винаги най - новото е най - хубаво, на мене пък изобщо не ми харесва четвърти сезон, супер много простотии за вкарали и тва е тъпо... Кът няма пари как да си купят играта ве, ти например купуваш ли си някой албум или го теглиш ааа? Да не би да си купуваш игрите ве и ти си като всички останали теглиш квот ти падне. Аз съм на 15(и не казвам че съм голям) и за мене е нормално да седя пред компютара 3 - 4 часа. Ти никва оценка неможеш да си дадеш ве само като ти видя поста... и разбирам ''че си от онея разбирачи''. Такива кът тебе много ги знам ''Айде т'ва е от мен, аут съм'' ако знаеше наистина кво значи ''out'' нямаше да го пишеш тва...
 
На вас все някой ви е виновен, тоя не ставал, оня не ставал, т'ва не можете, онва можете ... Ми като не можете накъде? Не ми отваря сайта, но май ми го бяха пращали нек'ви ботове (.вбс) и мога да кажа, че е пълнЪ бозЪ ... Жалко, че нямате и банички... Щеше да стане ама ... ;) Моето момче, вече не сме в далечната 2003-2004 година, когато Му Сървърите в България бяха сравнително малко и се циклеше яко ... Поне за сметка на това макар и малко си бяха добри, наказваха сериозно и никой не мислеше , че ще му се размине. За т'ва извинявай, но след 2006 година насам труден сървър едва ли ще има като "Клуба на извънземните" или УарЗон (Розата и още други) ... А и стига с тия стари версии , че вече станаха банални ... Излезна вече сезон 4, а вие още циклите на тия стари версии ... Разбирам , че релийзите са ребъгнати, но ... Ако бяхте толкова сериозни щяхте да си купите файлчета и да си направите сървър , но вие просто сте деца, които нямат к'во да правят и циклят пред ПС-то ... Не казвам, че аз пък съм голям, но за сметка на това си давам оценка, че в България отново има 2-3 хубави сървъра. Ако искате нещо - първо се стегнете и го направете, а след това искайте оценки за него.

Айде т'ва е от мен, аут съм, няма да ви следя темата, така че всяко ваше мнение относно моето си го задръжте за вас. Пича искаше оценка за сървъра му, аз я дадох. Сега вече колкото и да ме "храни" не ми пука. ;)

Със здраве, Улви! :)

А ти не помисли ли,че някой хора не харесват новите версий като с3 и с4 ??
 
А ти не помисли ли,че някой хора не харесват новите версий като с3 и с4 ??

явно няма достатачно мозак относно неговият пост бих казал същото като PURE много ми хареса това за тегленето на албуми :chuckle::chuckle:
 
аве еи ко са оплаквате от него ве като знаете направете си го по добре идиоти pure pure да ми ядеж........ идиот като мнооо знаеш напрай си го по добре бахти шибаняка