[AD] MuHero 99b+ Exp:700x Drop:60% Opened

dMod

New Member
Joined
Jan 24, 2009
Messages
215
Reaction score
16
[AD] MuHero 99b+ Exp:999999x Drop:100% Opened

bannerheromuonline-1.gif


Website: http://heromu.net/
Download Full Client: http://dox.abv.bg/files/dw?a=dbc69ace30
Download Full Client Link 2 : http://4storing.com/r5mzx5/7aa80093ff060504408078b354b89052.html
Download Patch : http://4storing.com/bd70dy/0e8cb95b0f9644a8d03811a1df0c26c5.html

HeroMuOnline
* Име на сървъра: MuHero
* Версия на сървъра: 99b+3D Camera
* Exp: 9999x
* Drop: 100%
* Сила на животните: 100%
* Бъг за Zen: On
* Точки на левел: 5/6/7
* Максимални точки: 32767
* Рестарт на героя: Website
* Рестарт на героя струва: 150,000,000 Zen
* Максимален левел: 400
* Левел за рестарт: 400
* Точки на рестарт: 1000
* Stats keep:Off
* Максимален рестарт: 999
* Create guild level: 220
* Изчистване на убииства: от сайта. Струва 1,000,000 Zen/Kill.


Шансове за успех
* Jewel Of Soul succes rate: 80%
* Jewel Of Soul succes rate +luck: 100%
* Jewel Of Life succes rate: 70%
* tem +10 succes rate: 100%
* Item +11 succes rate: 85%
* Item +12 succes rate: 75%
* Item +13 succes rate: 65%


Shops
* Items+13+Luck+Skill+add
* Jewels : Jewel of Soul
* Wings : 2 lvl +13+add+luck
* Items For all Classes
* Box+1+2+3+4
Monsters
* Monsters hp:100%
* Spawns:Lorencia , Devias 2,3,4 , Noria , Arena ,Kalima
* Golden Invansions : 10 in 1 hour
* Golden Tantalos statsitics : Hp 300k ,Damage: 65000 - 75000 ,Defence 3000

Events
* Blood Castle Event
* Devil Square Event
* Chaos Castle Event - Prices Box+5
 
Last edited:
Променям решение!
Web:5/10
Server:1/10
 
Last edited:
Ако откриете дупки ,пратете ми ЛС :>>
 
Щях да казвам нещо от страна на критика,но забравих.. единственото ,което се сещам е ,че оценката е:

9/10 (общо)
 
Щях да казвам нещо от страна на критика,но забравих.. единственото ,което се сещам е ,че оценката е:

9/10 (общо)

Като си забравил недей да спамиш ве... и как ще даваш оценка на сървър който не си играл.
В сайта пише че xp^то е 9999 а тука че е 777...
Преди съм го играл сървъра и долу горе ми харесва....
 
Първо 700x ,а после поредния 9999x сервер и админа го е направил за пари..
 
Last edited:
ОМГ

Сървър 0/10
Сайт 0/10

След първите 5-10 реса, се ресва за точно 2 минути!
Единия ГМ ми предлагаше да му ида в гилда (Гилда създаден с ГМ-то!) (ROFL)
Админа прави забележки да не се move-ват герои до ГМ шопа... Според мен това е най-големия майтап.. ааа сървър, който съм виждал до сега! :D :D :D
В клиента има .txt файл, гласящ да не се използва mu_fast, че "уж" правило проблеми.. чудно защо аз нямах никакви! Като не искате да се оставят афк с mu_fast не го слагайте! (ROFL)

Просто не се сдържах!!! :D :D :D :D :D
 

Attachments

  • untitled.JPG
    untitled.JPG
    8.9 KB · Views: 28
Сървър 0/10
Сайт 0/10

След първите 5-10 реса, се ресва за точно 2 минути!
Единия ГМ ми предлагаше да му ида в гилда (Гилда създаден с ГМ-то!) (ROFL)
Админа прави забележки да не се move-ват герои до ГМ шопа... Според мен това е най-големия майтап.. ааа сървър, който съм виждал до сега! :D :D :D
В клиента има .txt файл, гласящ да не се използва mu_fast, че "уж" правило проблеми.. чудно защо аз нямах никакви! Като не искате да се оставят афк с mu_fast не го слагайте! (ROFL)

Просто не се сдържах!!! :D :D :D :D :D

Поредната едноневка предполагам уважавам d.m.o.d ама първо 700x после 9999x работата не е много на добре гледам забранени дроп евенти непознати ГМ-та раздават итеми ще пропадне до 2-рата седмица!По добре не прави непознати ГМ-та!
 
гейм мастъри които дават на приятелите си итеми :d
еее щом и аз мога да отида до gm шопа значи да го почвам... :d
 
гейм мастъри които дават на приятелите си итеми :d
еее щом и аз мога да отида до gm шопа значи да го почвам... :d

Ае е чоек нали си ми приятел ти ще станеш ГМ и ще ми дадедш малко итемчета ае ко толкова
Оценка Уеб: 4/10
Сървър: -10/10 (защото се раздават итеми от ГМ-тата щом се раздават няма нужда от уебшопа!)(rofl)(rofl)(rofl)
 
Сървър 0/10
Сайт 0/10

След първите 5-10 реса, се ресва за точно 2 минути!
Единия ГМ ми предлагаше да му ида в гилда (Гилда създаден с ГМ-то!) (rofl)
Админа прави забележки да не се move-ват герои до ГМ шопа... Според мен това е най-големия майтап.. ааа сървър, който съм виждал до сега! :d :d :d
В клиента има .txt файл, гласящ да не се използва mu_fast, че "уж" правило проблеми.. чудно защо аз нямах никакви! Като не искате да се оставят афк с mu_fast не го слагайте! (rofl)

Просто не се сдържах!!! :d :d :d :d :d

Виш ,че Гм са в тестов период има си дата аз си знам какво ще правя .В клиента в .тхт файла не пише да не се използва червения лаунчър ,за по сигурно е да се използва синия ,че червения има понякога бъг като се натисне Рън ти изкарва некфи китайскиг глупости и т.н ,като не си се сдържал най много мога да ти еба путката лелина ,ако имаш 2 и на 2 те аз не те карам на сила да цъкаш в сървъра .За сайта дето си дал 0/10 незнаеш за какво говориш ,защото не те знам какъв сайт си направил ( не става въпрос за моя труд ,а на Реал и дамиан, които са се мъчили и са ти турили реласе то)
 
Виш ,че Гм са в тестов период има си дата аз си знам какво ще правя .В клиента в .тхт файла не пише да не се използва червения лаунчър ,за по сигурно е да се използва синия ,че червения има понякога бъг като се натисне Рън ти изкарва некфи китайскиг глупости и т.н ,като не си се сдържал най много мога да ти еба путката лелина ,ако имаш 2 и на 2 те аз не те карам на сила да цъкаш в сървъра .За сайта дето си дал 0/10 незнаеш за какво говориш ,защото не те знам какъв сайт си направил ( не става въпрос за моя труд ,а на Реал и дамиан, които са се мъчили и са ти турили реласе то)

Това, че съм дал 0 си е моя работа! Не съм казал, че не са се трудили! Това, че на мен не ми харесва сайта да давам хубава оценка на сила ли? Я си..... Никой не е казал, че ме караш на сила. Влезнах видяш какъв цирк е и си давам мнението! Кратко, точно и ясно - БОЗА! Вярно, може да се намерат хора, на които да им хареса сървъра... Има такава вероятност! Ама недей да мякаш и да псуваш и да се опитваш да ми налагаш... в свободна страна сме, всеки си има мнение! С такива ГМ-та, които си избрал, БЕЗ значение дали са тест, триал и т.н. ми е жал за теб! Моите Съболезнования! :d
 
Келепирджия ,голо дупе широко се отваря.

P.s Надявам се да ти е последния пост тука ,че меришеш на христо.
 
наистина понякога mu_fast дава бъгове като например те изхъврля....