[Help] L2 For PSP

VanKo0o

New Member
Joined
Dec 2, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Ще може ли да микажете дали моще Lineage2 за Play Station Portable Vishte YouTube
 
Last edited:
ти ненормален ли си къв си се 1 да ме питаш има ли World Of Warcraft на psp НЕ НЯМА !!
 
Sujelqvam che pisha taka no FlexType mi e razvalen.Lesh0 tozi jivee do nas i predi 2 dena my zeha PSP i sega mu kazah foruma da pita
 
Last edited:
xaxa линеидж за псп когат тва се напраи аз съм кон ^^
 
:Д :Д :Д мноо смех.Тва просто човека е снимал клипче сложил го на псп-то и се прави че играе Л2 тва са глупости
 
L2 Bot

Imali izobshto takav hak da mojesh da si ostaish geroq da bahte sam::^::headbang:
 
всъшност това е vnc защото идиота си писа паролата и аццто от компа ;щ
 
Ако бяхте малко по наблюдателни щяхте да видите, че човека не отваря лайнийдж на псп-то, а отваря ВНЦ. Имаше и шум от клавиатура, което доказва че играта се стартира от комп.....
 
Xаха, доста е изобретателен пич-а. Ще го пробвам с МУ.
 
Holy shit :rock: I love L2,I love PSP,I wanna do that too :p shame that it must be connected to computer and that screen is small.They should make a single player mode RPG version of lineage2 for psp,will make millions of $$$.
 
Imali izobshto takav hak da mojesh da si ostaish geroq da bahte sam::^::headbang:


Има , не ги слушаи самоче не е хак а бот един от теа ботове е Walker и не е разрешен в всеки сървар прочети правилата на сървера кавото и да правиш преди това щтото ще земеш бан ама не на IP а на Acc !!!!!!
:D:D:D:D:D
 
Ако бяхте малко по наблюдателни щяхте да видите, че човека не отваря лайнийдж на псп-то, а отваря ВНЦ. Имаше и шум от клавиатура, което доказва че играта се стартира от комп.....

Точно така !!!!
 
Sujelqvam che pisha taka no FlexType mi e razvalen.Lesh0 tozi jivee do nas i predi 2 dena my zeha PSP i sega mu kazah foruma da pita
Затова има вграден кирилизатор в форума, за такива като теб.

Imali izobshto takav hak da mojesh da si ostaish geroq da bahte sam::^::headbang:
Пиши на кирилица бе момче (chuckle)