[AD] Impera Mu 99b+ Exp: 9999x Drop: 100%

Ednet

Member
Joined
May 15, 2010
Messages
53
Reaction score
6
Website: Welcome to ImperaMU Easy

Server: Impera Mu
Server is From: Bulgaria
Version: 99b+
Experience: 9999x
Drops: 100%
Mobs HP: 100%
Bless Bug: On
Reset Level: 400
No Zen required on reset
Bonus Points (* Resets) : 1000
Points Per Level: 8/10
Chaos Success rates:
+10 = 100%
+11 = 100%
+12 = 100%
+13 = 100%
Items in shops:
Box+1,2,3,4 Bless ,Life, Chaos, Sets
Maximum Level: 400
Maximum Resets: 999
Clear Stats: Yes
Clear Inventory: No
Clear Skills: No

Support:
Георги Михайлов
телефон 0894654734
и-мейл:[email protected]
skype: angelina.valentine.fan​
 
Най-долния сървър! Сайта им на залата на славата аз съм го писал и са ми го откраднали без да ме питат дори! само са променилитова онова... жалки сте боклуци а тоя кат го гледам скайпа му какъв е angelina.valentine.fan ми става ясно що за виртуална нинджа-real life долен чекиджия 97 набор е....
СМЕШНИЦИ! Крадете колкото си искате, ама тва не ви прави по-добри, напротив - прави ви по-жалки!
 
Я ми кажи ти от кой открадна HOF и GHOF ?? Палячо ? Защо пък да те питам къв си ти ? Не ме ебе к'во ти е мнението :) . Затва сайтовете и сървърите ви спират постоянно щото сте най-великите кодери ? Като гледам молтен пише онлайн играчи 80 , а в гейм данни пише 40 ? ЕЛИТЕН СЪРВЪР ХАХА !!!!!!!!!
 
Я ми кажи ти от кой открадна HOF и GHOF ?? Палячо ? Защо пък да те питам къв си ти ? Не ме ебе к'во ти е мнението :) . Затва сайтовете и сървърите ви спират постоянно щото сте най-великите кодери ? Като гледам молтен пише онлайн играчи 80 , а в гейм данни пише 40 ? ЕЛИТЕН СЪРВЪР ХАХА !!!!!!!!!


Драги обитак,

Първо - кълна се в гроба на дядо си (на когото съм кръстен и много обичах), че не съм ги крал отникъде. То разбирам да има една характеристика в сайта, но аз редовно добавям нови и нови неща. Откъде ще ги крада и да не са разбрали досега ми кажи?
Всичко си мисля сам, защото съм интелигентен човек, а не заврян олигофрен като теб. не съм ги откраднал отникъде, обитако!
Вие крадете от мен...аз ги създавам

Второ - "кода" е проблем на Дамян, не мой. Аз съм администратор и съм там да правя играта на хората по-приятна за да може след време да не казват "пфф, как съм могъл да давам пари за някво МУ"... да не съжаляват никога че са си дали парите за сървъра.

Трето - space.bg днес имаха срив в системата, ние к'во сме виновни, че домейните не зареждат? сървъри има веднага

Четвърто - винаги ще си стоя зад думите. На страна информацията и идеите, но дори да ми откраднете САЙТА КОЙТО АЗ СЪМ ПИСАЛ СПЕЦИАЛНО ЗА ЗАЛАТА НА СЛАВАТА.... просто майка ти е чифтокопитно същество, щом си такъв неграмотен и необразован!
Жалко че нямаш 18 а си някво долно келеме, веднага бих те дал под съд за кражба на интелектуален труд. Ако те дам под съд сега само ще си дам парите за адвокат и няма да ти направят нищо, най-много да те четат в смешното ти село, от което и да си, за нарушаване на тва онова и да ударят семейството ти със няква глоба. А аз ако правя нещо, искам да е насочено срещу теб, защото си долен, неуважителен кретен и крадец! Умри в кал!

Така че трай и не се изказвай неподготвен, мърша такава!
 
Last edited:
Ти си много странен тип.. Не може ли като бели хора да се разберем ,а не да се псуваме по форумите? Щом си се постарал лично ти ,ще се постарая и аз и ще направя нещо мое. За да няма ти ми взе това ,аз ти взех онова. Най-вероятно са ме излъгали за тези хоф и гхоф. Извинявам се !
 
Бъди по-човечен и се отнасяй с хората нормално.
 
Драги обитак,

Първо - кълна се в гроба на дядо си (на когото съм кръстен и много обичах), че не съм ги крал отникъде. То разбирам да има една характеристика в сайта, но аз редовно добавям нови и нови неща. Откъде ще ги крада и да не са разбрали досега ми кажи?
Всичко си мисля сам, защото съм интелигентен човек, а не заврян олигофрен като теб. не съм ги откраднал отникъде, обитако!
Вие крадете от мен...аз ги създавам

Второ - "кода" е проблем на Дамян, не мой. Аз съм администратор и съм там да правя играта на хората по-приятна за да може след време да не казват "пфф, как съм могъл да давам пари за някво МУ"... да не съжаляват никога че са си дали парите за сървъра.

Трето - space.bg днес имаха срив в системата, ние к'во сме виновни, че домейните не зареждат? сървъри има веднага

Четвърто - винаги ще си стоя зад думите. На страна информацията и идеите, но дори да ми откраднете САЙТА КОЙТО АЗ СЪМ ПИСАЛ СПЕЦИАЛНО ЗА ЗАЛАТА НА СЛАВАТА.... просто майка ти е чифтокопитно същество, щом си такъв неграмотен и необразован!
Жалко че нямаш 18 а си някво долно келеме, веднага бих те дал под съд за кражба на интелектуален труд. Ако те дам под съд сега само ще си дам парите за адвокат и няма да ти направят нищо, най-много да те четат в смешното ти село, от което и да си, за нарушаване на тва онова и да ударят семейството ти със няква глоба. А аз ако правя нещо, искам да е насочено срещу теб, защото си долен, неуважителен кретен и крадец! Умри в кал!

Така че трай и не се изказвай неподготвен, мърша такава!

И продължава с това селско държание. Колкото и да си интелигентен не си ВЪЗПИТАН ! Това за съда.. Малко .. излагаш се..
 
Постави се на мое място, представи си как някой келеш идва и ти краде часове и безсънни нощи труд без дори да ти иска разрешение.
Ще реагираш доста по-остро.
Но нека, крадете си. Мен е ме е яд, че крадете от мен, а че си вярвате че сървърчето ви ще заприлича на нещо като откраднете това онова... Такива сървъри повече от 20 човека не събират а и дори да съберат, просто нямат бъдеще...
DevilMU има от 4 години вече и сега със стартирането преди месец на MOLTEN! бъдещето изглежда още по-светло.
Да не коментирам за доходите които носи. Айде трай си вече

П.С. Светлинни години пред вас сме, може само да вървите след нас, да завиждате и да крадете!

П.С.2 - колкото за съда...въобще не се излагам. С радост ще впиша и най-малкото провинение в досието ти и ще те осъдя за 2-3 хиляди лева за тая кражба. В америка се съдят за 2 долара, ти ми лафиш за кражба на интелектуален труд.... просто си поставен пред свършен факт
 
Last edited:
Обясних ти вече нещо.. Ама се правиш на късоглед.. или четеш през редовете.. Ще се постарая да променя това онова.. :).. Това къде сте и как сте не ме вълнува.. Дръжте си сървърите. Обещах нещо ! :) Айде нека не се разправяме повече Стояне?
 
Няма кво да ми обясняваш ве олигофрен! Пиши си нови сайтове, нови кодове, ама ти не можеш щото си малоумен - така че кради отнякъде другаде! Не ме интересува, но няма да крадеш от мен сплескана мижитурка такава!!
Нямаш ми разрешението съответно нямаш раво!
Дръж ги още малко така и обещавам ти, ще получиш призовка !!!!
 
Няма кво да ми обясняваш ве олигофрен! Пиши си нови сайтове, нови кодове, ама ти не можеш щото си малоумен - така че кради отнякъде другаде! Не ме интересува, но няма да крадеш от мен сплескана мижитурка такава!!
Нямаш ми разрешението съответно нямаш раво!
Дръж ги още малко така и обещавам ти, ще получиш призовка !!!!

(rofl)
 
оставаш си смотан и тва е

0/10 за това жалко подобие на сървър
10/10 за уменията за кражба на чужди сайтове и идеи на Wasabi
 
Оспамихте темата на човека (xaixai)(xaixai)
 
Не ми отваря такъв сайт, а относно интелектуалните права, мога да ви кажа да си пиете чайчето и да не си хвърляте парите(по вероятно приказките) на вяръра.
 
Няма кво да ми обясняваш ве олигофрен! Пиши си нови сайтове, нови кодове, ама ти не можеш щото си малоумен - така че кради отнякъде другаде! Не ме интересува, но няма да крадеш от мен сплескана мижитурка такава!!
Нямаш ми разрешението съответно нямаш раво!
Дръж ги още малко така и обещавам ти, ще получиш призовка !!!!

И това ми било DeviL Mu Administrator ?
Падна ми в очите и то предполагам не само на мен ..
Под съд щял да го дава ahuahuxahuaxhuxahuxahuxahhxaxhauxa я се успокой бе сладур ;) xD!
 
  • Like
Reactions: DoKToPa
(headbang)Те копират и той умишлено ли е писал под сяка статия в форума или кадето и да било да не се копира а тия долни обитаци го копират щот нямат никъв мозък да си измислят тяхно а пак да не говорим че те немогат да си измислят пък камоли и по добре !
 
Добре е немога ва разбера на какви се правите.. ?! Явно не знаете поговорката "Всичко направено от човека,може да се разруши от друг човек" или както е в случея някой зел кодове..ам тес кодове от каде сте ги взели бе елементи ?!Я са чукнете малко у простите си кратуни и са замислете кой от кого е вземал и дали е вземал наистина със лична полза или със цел разпространение..Протежета ялови !