[Help] [help] за няколко бъга на 1.0л

Ant1Lamer

Money Over Bitches
Joined
Nov 1, 2008
Messages
302
Reaction score
105
Абе хора имам няколко бъга който немога да оправя и ако може да ми помогнете ще съм ви много благодарен

1.Монстерите в бц са бъгави: излизат от моста и немогат да се обият сички
2.Немога да ходя в Арена как да го оправя пробвах на 200 лвл на 255 и пак немога да ходя как да го оправя да може да се ходи и левела да е 200
3.Мога да давам траде на определни места защо така ?
4.Откаде мога да орпавя адишанала на итемите да е на 28 ?
5.Евила на см ми е бъгнат колкото и агг да имам е бъгнат пробвах със конче но същата работа
6.Как да оправя Сторето ако е възможно ?
7.Ако може някой да обясни как да направя сайт с Хамп но да е на български и ако може със снимки :)
8.Как да си сменя логото когато ми зарежда пробвах да го направя сус програма която прави точния формат но ми седи бял екран

Надявам се да ми помогните :wasntme:
 

elpich

New Member
Joined
Nov 1, 2008
Messages
172
Reaction score
13
1. За монстерите в БЦ са си така... от самата версия Мг и См могат да ги бият..
2. За в Арена провери колко Zen иска за да се портнеш , другото което е зависи какво пишеш : /move Arena а не да пишеш /move Stadium !
от това дето цъкваш "M" за картите пише Stadium и поне на моята версия неможе да се иде!
3. За трейд си е от версията може на мостовете в Lorencia и в началото на арена , поне аз там само давам трейд.
4.Additionala на итемите се прави с "Jewel Of Life " ..
5.Евила на См-то не е бъгна на 15 000 точки Аgg .. и майче беше също така и на 7000
6.Ако кажеж какво му е на Сторето евала..
7.За Xammp немога да ти помогна , винаги сам си бил с Easy php макар да викат че е най-ламерското..
8.Изтегли Bmd editor и там си оправи клиента.