Happy Bday на шефчето

Давай по 1 Reward почерпка ^^
 
Нямаш Ч.Р.Д от мен! Всичко най-най и по малко виси на компа шот убавите момичета неиграят игри :) ама ти си знаеш. Пожелавам ти много sex,алкохол пари жени и повечко infraction за примерните потребителчета :D
 
Честит Рожден Ден (на инвалидна количка), много пари, всичко което си пожелаеш и най-вече здраве! ;)
 
Дарк я сподели с нас как си прекарал вечерта (crazy)
 
Ооу черен , честит рожден ден ! btw.: на патерици :D:
 
Благодаря на всички за честитките и пожеланията!

Нямаш Ч.Р.Д от мен! Всичко най-най и по малко виси на компа шот убавите момичета неиграят игри :) ама ти си знаеш. Пожелавам ти много sex,алкохол пари жени и повечко infraction за примерните потребителчета :D
Това за пичките важи за теб, тъй като ти си този, който кибичи ~16/7.
Нищо лично. ;):
Дарк я сподели с нас как си прекарал вечерта (crazy)
Тежко... :D:
 
Благодаря на всички за честитките и пожеланията!


Това за пичките важи за теб, тъй като ти си този, който кибичи ~16/7.
Нищо лично. ;):

Тежко... :D:

Що да е тежко, да не си препоркал или преял? На носилка ти пожелавам, голям да пораснеш и оня в гащите също да расте ;) , в неделя правя моят рожден ден и ставам на 17 ;) Як купон ме чака, 30 човека съм поканил и ще има пиене и яко секс :p ако и при теб е било така, знам какво е положението, тежкоооо.
 
Що да е тежко, да не си препоркал или преял? На носилка ти пожелавам, голям да пораснеш и оня в гащите също да расте ;) , в неделя правя моят рожден ден и ставам на 17 ;) Як купон ме чака, 30 човека съм поканил и ще има пиене и яко секс :p ако и при теб е било така, знам какво е положението, тежкоооо.

Лудачии на моя рожден ден 10 човека издънихме 25 грама за има няма 12 часа смятай какви гладни вълци съм поканил..