[Release] DarkMu S3 Ep1 Files

Какъв е този ПК бъг?
П.С На който му вади, че има вирус е най-вероятно защото някой от файловете са пакнати, което ме съмнява де... това е поредния краден релийз с 10000 бъг-а..

пк бъга е че като те килл и ти падат итемите или крилата но тия файлове ги нямам мн отдавна

EDIT: пиши ми на скайп darksss1 ще ти дам файлове с3 еп1 fix
 
Ако не се лъжа в някой от конфигурационните файлове си имаше опция дали да падат предметите или не.
 
PK bug fix in commonserver.cfg :)
GS Version is 1.00.16 ;) They are not evet season 3 episode 1 ;) Its S2 + Some things from s3 ep1 :) Wings options are not working too !
 
Мдаа, знаех си, че се едитваше някой конфигурационен файл за тоя бъг! (намек, че съм е*аси разбирача :D )
P.S относно гейм сървър-а - пак познах, че е краден релийз с 1000 бъг-а! (намек, че съм е*аси разбирача x2 :D )
 
добре познатите 1.4d/h с 1 gameserver, този в папка gameserver_cs е същия самоче копие, файловете се конфигорират с 3 смени на ай пи до колкото си спомням и настройките за старт ъп-а (има риск да греша такаче не мрънкайте).

Ако са тези (което е най-вероятно) са пълен шет (демек не се занимавайте с тях).

бъглес 0%
 
  • Like
Reactions: StoneAngel
добре познатите 1.4d/h с 1 gameserver, този в папка gameserver_cs е същия самоче копие, файловете се конфигорират с 3 смени на ай пи до колкото си спомням и настройките за старт ъп-а (има риск да греша такаче не мрънкайте).

Ако са тези (което е най-вероятно) са пълен шет (демек не се занимавайте с тях).

бъглес 0%

Същите са :) ! Поне колкото инфо имам са първите със С3 Еп1 функции !
 
Can you do video. I do not understand.. write English.. i dont understand.. Russen
Stone Angel Give me your skype

Help Me PLz wat me need to do ...
 
Last edited:
Знам ,че файловете са стари, но моля помогнете ми с пк бъга само този бъг ми остана.
 
Знам ,че файловете са стари, но моля помогнете ми с пк бъга само този бъг ми остана.

Отвори commonserver.cfg
и търси:
Code:
PKItemDrop				= 1		; make item drop when get killed by player killer
нещо от тоя сорт. Ако е на 1, го направи на 0.
 
Нямам думи помогнете правя си герой от едитора влизам през лаунчери и през маин цакам на героя 2 пъти и ме изхвърля от сървъра :mad: помогнете моляви !!!
 
Не мисля че е от файловете.Пробвай от друг компютър.
 
Нямам думи помогнете правя си герой от едитора влизам през лаунчери и през маин цакам на героя 2 пъти и ме изхвърля от сървъра :mad: помогнете моляви !!!

Проблема ти свежда до гейм сървъра!
 
Дайте ми друг ГамеСървър защото от моя като цъкна на героя и ме дисканектва по горе съм описал проблема !!! Мерси много !!!
 
Тези файлове ги нямам от доста време иначе бих споделил поправките по тях