[AD] DangerLink 97d99i Exp: 100x Drop: 50%

Ще видим , как ще почнете голямо фалене хахаха
Каквото и да направя няма да се унижа до толкова че със пари да си викам играчите или да взема пари от играчи ;) ;)

Last edited:
Да ти направя клип? Цял ден се опитвам да подкарам играта и не тръгва.
Анти-хака му е толкова куц, туку виж те е блокирала самата му "защита" за някой от процесите който са ти били включени.

Офф аман от разбирачи (chuckle)(chuckle)(chuckle)
То ти се биеше в гърдите, че много разбираш като не държиш на критика и нямаш желание да се развиваш недей си прави труда. Лек Ден! (handshake)

То ти се биеше в гърдите, че много разбираш като не държиш на критика и нямаш желание да се развиваш недей си прави труда. Лек Ден! (handshake)
Без да се обиждаш, НО точно ти с твоя опит зад гърба си с 5 сървъра на по 1-2 седмици някак си не върви (fubar)

Без да се обиждаш, НО точно ти с твоя опит зад гърба си с 5 сървъра на по 1-2 седмици някак си не върви (fubar)
Като направиш нещо с което може да се похвалиш тогава говори за моя опит приятел, сървърите ми са се задържали много повече от колкото ти е известно но няма да ти стигне сивото вещество че да ме разбереш. Моят опит както се изрази, е на база критики и съвети, никога не съм се засягал от такива а съм си вземал поука. (nod)

Нямам нищо против сървъра, но не ви ли писна на всички собственици на сървъри да пускате едно и също нещо 100 пъти.

Имаме 3-4 стабилни сървъра които не спират след 1 седмица и всичките 1:1 с другия.
70-150х / 20-30 макс ресет.
Няма как да стане така пичове, малко сме тези които останахме да играем MU а на всичкото отгоре ни разбивате в 5-6 еднакви сървъра и всеки сървър с по 15-20 онлайн слаба работа.

Дано на някой да му дойде акъла и да направи нещо ново интересно и различно !

П.с Цецо имаше доста голям успех със сезон 6 и 10, но пък е идиот и развали всичко ;)

Kroll

Active Member
Нямам нищо против сървъра, но не ви ли писна на всички собственици на сървъри да пускате едно и също нещо 100 пъти.

Имаме 3-4 стабилни сървъра които не спират след 1 седмица и всичките 1:1 с другия.
70-150х / 20-30 макс ресет.
Няма как да стане така пичове, малко сме тези които останахме да играем MU а на всичкото отгоре ни разбивате в 5-6 еднакви сървъра и всеки сървър с по 15-20 онлайн слаба работа.

Дано на някой да му дойде акъла и да направи нещо ново интересно и различно !

П.с Цецо имаше доста голям успех със сезон 6 и 10, но пък е идиот и развали всичко ;)

За последния цитат обмисляме проект вмомента (blush)

Last edited: