[AD] Danger Mu Season 3 Ep1

Сървър: 0/10

По skype помня главния ви: "тфа как онова как е" и на следващият ден ви гледам в logo-вете ми със drop table ... с 2 думи не струвате.
 
Незнам къде си видял правописни грешки аз лично,немога да намеря.
Както и да е това не е наи важното.

1.Мога да ти кажа че да Не се правят "правописни грешки" е едно от най важните неща,по езикат ти хората разбират какъв си ,тъп,проС и т.н
2.Повечето хора гледат езика на администратора разбират дали го даржи някакво ламерче,лапенце или някои сериозен човек който си даржи на думата но това е мое мнение.

По темата
Сървър:9/10
Сайт:5/10 причината за ниска оценка е че твърде много хора започнаха да използват този темплейт и ми стана банално да разглежам едни и същи сайтове трябва да има и малко разнообразие :59:
 
Сървър: 0/10

По skype помня главния ви: "тфа как онова как е" и на следващият ден ви гледам в logo-вете ми със drop table ... с 2 думи не струвате.
Смешник, кво съм те питал и с кво си ми помогнал?
Бях те питал за фрииз ти се спече и неможа да кажеш, както и да е сам се оправих.
Чуде се с къв акъл тръгна да пишеш при положение че нямаш никва заслуга.
И друго аз ти казах че има начин да се хакне сървъра от lost password както направи и бавка, ти вместо да си благодарен си като циганите от софия ти им даваш пари на другия ден като не им дадеш те калнът.
@respect на тебе пък мога да ти кажа че ако има правописна грешка в саита е от невнимание макар че няма.
Също така като те гледам ти колко си напред и къде слагаш запетаи те осещам колко имаш право да говориш за това.
 
Referal System & Vote Reward Са премахнати, има сложени линкове за да изтеглите клиента без звуци, за повече инфо погледнете в саита.
Ако има желаещи за GM да пишат.
 
Смешник, кво съм те питал и с кво си ми помогнал?
Бях те питал за фрииз ти се спече и неможа да кажеш, както и да е сам се оправих.
Чуде се с къв акъл тръгна да пишеш при положение че нямаш никва заслуга.
И друго аз ти казах че има начин да се хакне сървъра от lost password както направи и бавка, ти вместо да си благодарен си като циганите от софия ти им даваш пари на другия ден като не им дадеш те калнът.
@respect на тебе пък мога да ти кажа че ако има правописна грешка в саита е от невнимание макар че няма.
Също така като те гледам ти колко си напред и къде слагаш запетаи те осещам колко имаш право да говориш за това.


Казах "главния ви" ставаше дума за Protect но с него се оправихме ;]
Ако го беше прочел малко по внимателно щеше да разбереш.
И ти малко по полека с оборотите за какъв се мислиш че се отваряш на всеки ?!
С protect се разбрахме понеже с може да се разговаря, но ти толкова си си вирнал носа че ....
 
Akaruzboy или както е там = Protect.
 
Къде са правописните грешки??

-Също така първите 2 месеца ще има класация тоест на 31.05.2009 първите трима изпратили най много смс-и ще спечелят следните награди:

Би трябвало да е най-много , но както и да е ! :;):
 
Last edited:
Ако се разровя ще намеря поне 15 правописни грешки ;)
 
Първо правиш двоен пост,второ вярно е,допуснал съм грешка случва се не мислиш ли?
 
ей туй да си тъп не е малка раота ве
спамер нещастен
Ще помоля в тая тема да не се обиждате или псувате щото мазалото идва за моя сметка...