[AD] Crimemu FunServer

Status
Not open for further replies.

SmoooKing

New Member
Joined
Mar 28, 2009
Messages
24
Reaction score
0
Sait : http://crimemu.com

- Име на сървъра: CrimeMu

- Версия на сървъра: Сезон 3 Епизод 1
- Експириънс: 9999x
- Дроп на предмети: 100%
- Сила на животните: 100%
- Бъг за Zen: работи
- Точки на левел: 5/6/7
- Максимални точки: 32767
- Рестарт на героя: от сайта. Предметите, точките и магиите се запазват
- Рестарт на героя струва: 50,000,000 Zen
- Максимален левел: 400
- Левел за рестарт: 400
- Точки на рестарт: 0
- Максимален рестарт: Няма ограничения
- Минимален левел за изтриване на герой: 400
- Минимален левел за създаване на гилдия: 100
- Изчистване на убииства: от сайта. Струва 1,000,000 Zen/убииство
 
3-ти пост със същия сървър ?
 
8. При заплаха с Бан админите няма да направят нищо по въпроса, защото никой друг освен Protect не може да ви направи нищо.


В администратор листата не виждам "Protect".Както ясно се вижда - копирал си секция "Правила" от на Protect сървъра..Иначе като цяло бива ;)
 
Три теми и то едни и същи.
vah smqtai az mislq 4e ne stava i praq nov :d sry

И аз не мисля че си сбъркал, щом можеш да напрайш сървър на mu тогава би трябвало да можеш и да се опрайш в форума
 
Добре ще е да се пичисти малко форума от повтарящи се постове и да има някаф рейтинг за наказания!
По темата:
Server: 6/10
Web: 5/10
 
Къв е смисала 1 сървър а с 3 теми за него хахахах!
 
Всяка нова тема излиза по горе във форума :d
 
Къв е смисала 1 сървър а с 3 теми за него хахахах!

всяка тема излиза най отгоре и си мислят че когато е там ще започнат да цъкат повечко хорца ::d:::d:::d:
 
Просто ми писна всеки втори сървър да е на s3ep1 ....
 
8. При заплаха с Бан админите няма да направят нищо по въпроса, защото никой друг освен Protect не може да ви направи нищо.


В администратор листата не виждам "Protect".Както ясно се вижда - копирал си секция "Правила" от на Protect сървъра..Иначе като цяло бива ;)

А протект го е копирал от мен... хахаха! То половината сървъри са копирали нашето инфо и правила, да не говорим за дизайна. Но все тая де... Здраве да е!

Просто ми писна всеки втори сървър да е на s3ep1 ....

Еми хората като видяха, че Escape & Infinity MU трупат по 200+ онлайн решиха да ни копират за пореден път ама КУР! Само EmeraldMu успя да се развие.
 
А протект го е копирал от мен... хахаха! То половината сървъри са копирали нашето инфо и правила, да не говорим за дизайна. Но все тая де... Здраве да е!
Аз казвам че той го е копнал от Protect.За дизайна - аз нищо от никой не крада,свалям тези работи който са за free download!
 
А протект го е копирал от мен... хахаха! То половината сървъри са копирали нашето инфо и правила, да не говорим за дизайна. Но все тая де... Здраве да е!



Еми хората като видяха, че Escape & Infinity MU трупат по 200+ онлайн решиха да ни копират за пореден път ама КУР! Само EmeraldMu успя да се развие.

Този път не сам сагласен:
така го казваш това "Еми хората видяха,че Escapemu & Infinity Mu трупат по 200+ онлайн и решиха да ни копират за пореден път ама КУР" че имам чуството че Escapemu i Infinity са измислили Сезон 3 Епизод 1 версията..
 
Този път не сам сагласен:
така го казваш това "Еми хората видяха,че escapemu & infinity mu трупат по 200+ онлайн и решиха да ни копират за пореден път ама КУР" че имам чуството че escapemu i infinity са измислили Сезон 3 Епизод 1 версията..

Много чувста имаш... Пък и преди да сложим сезон 3 всички бяхте на сезон 4, а сега ?
 
Много чувста имаш... Пък и преди да сложим сезон 3 всички бяхте на сезон 4, а сега ?

ние започнахме от 97д версия :Д не от сезон4... дори не сме тествали сервер файлове за сезон 4!
 
ние започнахме от 97д версия :Д не от сезон4... дори не сме тествали сервер файлове за сезон 4!

Не говоря за вас...

Айде заключвам, че обърнахме темата на спам.
 
Status
Not open for further replies.