[Help] Connect Server problem(router)

DoKToPa

Active Member
Joined
Aug 21, 2008
Messages
368
Reaction score
46
Значи един приятел си направи сървър с помощта на Aragorn та проблема е че нито той нито някой друг може да влезе в него .. Ако някои може да помогне нека драсне някои ред.10х предварително ;]

П.П. приятеля ми е с рутер(БТК)
 
  • Like
Reactions: addstats
Аз имам същия проблем, за това се отказах от сървър с рутер на БТК.
 
  • Like
Reactions: addstats
значи проблема е в btk защото са затворени портовете на БТК обадете се на Оператора да ви ги отворят
 
  • Like
Reactions: addstats
Попитах го дали са отворени той каза че са отворени, и моя интернет е БТК но нямам никакви проблеми :]
 
  • Like
Reactions: addstats
обаждах се на ВТК и сички портове са отворени но пак не става?
 
не е проблема в портовете който иска да си отклучи портовете и е на бтк нет скайпа ми е: lil__wayne ама не е там проблема арагорн е на БТК и влизат в сървара му докато при мен аз влизам а др-те като влизат и цъкат на така наречените кутийки :) и ги дисканектва ..... обаче немога да си обясня ... ако наглася ип-тата на 127.0.0.1 тогава сърварат ще е с ип-то което ми е в момента .... ако го наглася с 192.168.1.2 тогава като съм нагласил вс. през no-ip.org ип-то ми трябва да стане в случея muworms.sytes.net и излиза проблема с дисканекта .... немога да си обясня как може при едни да стане при други не .... ако някой наистина знае как да ми помогне да си направя сървар през no-ip.org се надявам да несум писал напразно 2км обяснение и ако може да ми помогне ще се отблагодаря по-вазможностите ми ... и се чудя още нещо и теи и тей съм решил да пиша в 4 сутринта да питам този форум е за да си помагаме , главния е "DarkMaster" и тей де ще го помоля ако види този пост плс помогни бе братче секи е тръгнал от някаде ако несъм прав че всеки е тръгнал от някаде яавно тук не е форум за да си помагаме а да се саревноваваме кой по умен! Прав ли съм или наистина е хелп форум ?!?!?!? Послепис: Баси мамата аз толкос у даскало несам писал :D :D :D :D :smily: :smily:
 
tell > btk and say: plase come and unblock this ports 80 44405 and you GS port and all problems fixed :)
Неса само тези потовете пич има още портове

55960, 55962, 55970, 55557, 55960, 55901, 44405 и те така .....

вапроса е дам че ... аз несе бях сетил "ReaL" ми каза че е мн

вазможно да има малки файлове над 61000 порт

Портовете на БТК се отключват по следния начин

Влизаш в : http://my.contact.bg/

После следва да си напишеш

"потребителско име"
"парола"

След това цъкаш на "Моята мрежа"

От там Цъкаш "NAPT настройки"

И трябва да напишеш следните неща:

f8c609051a1c4d58.JPG


Задалжително трябва да са 1 - до - 61000

И след това просто цъкате на "Добави" и вече портовете ви са отклучени!

Сега ви остана само през no-ip.org да си направите останалите работи и

От там сайта да си го направите и ип същевременно ако няма такъв Урок

Ще пусна 1-пост 1-во ще питам "DarkMaster" дали има ако изобщо ми

ми отговори в този живот .... надявам се да съм ви бил полезен!!!! :bleh::bleh::bleh:
 
Last edited:
извинявай ама аз казвам как се отклучват всички портове на БТК съжелявам но нямах честта някой да ми помогне и да пусна сървара си за стигна до дупченето :s :s