[Help] Can it play without internet? Може ли да се играе без интернет?

MACTEP

New Member
Joined
Jul 23, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Хора, здравейте. Надявам се тук има хора, дори съм сигурен, че има хора които разбират играта до най-простото нещо и ще съм благодарен, ако е възможно да отговори някой разбиращ - Може ли МуОнлайн да се играе без интернет? Може би има някакъв симулатор или незнам. Но много се надявам това да е възможно, защото ще бъда без интернет около месец, а много ми се играе на тази игра (тя ми е любима все пак :) ) Моля помогнете :;:)

People Hello . I hope that there are people, am even sure, that there are people Who Understand The playing as well will be grateful next to the simplest thing and I will be grateful as well, he if it is possible for somebody to answer understands Can MuOnline be played without internet? There is some simulator or I do not know possibly. But I hope really that that to be possible, For I will be without internet for almost a month, Game is played to that really (She is favourite after all :) ). Please help :;:)
 
може да се играе без интернет
 
Всички Ip-та да са 127.0.0.1, задължително FireWall-а да е OFF, IP в main.exe пак 127.0.0.1 и така ^^ (Може и да съм пропуснал нещо... ако е така, кажете ми, че да го потърся как точно беше ^^)!
 
Може но трябва да имаш собствен сървър... и ще си играеш сам :chuckle:
Иначе за други сървъри ако имаш предвид мсиля,че няма начин :;):
 
Може но трябва да имаш собствен сървър... и ще си играеш сам :chuckle:
Иначе за други сървъри ако имаш предвид мсиля,че няма начин :;):

Ми то ако има начин аз няма да им плащам 25лв всеки месец на жените от унакса :d
 
има разбира се аз на село без нет играя :D с bluthtuth като го инсталирасш ти дава IP обикновено е 192.168.50.1 и си го разменяш с 127.0.0.1 в сервер файловете за проблеми пишете на скайп :)
 
Mисля че пича питаше да играе онлайн.a не да си играе сам :d