[Help] Auto Change EXP

hrisiz

Active Member
Joined
Feb 3, 2010
Messages
429
Reaction score
81
Здр. Потърсих в нета, но не успях да намеря или това, което намерих не ми върши работа. Въпроса е как мога да стартирам reload-a на exp(в 97d+99i) чрез друга програма.

Проблема предимно идва от това, че не знам как работи този reload и не знам как по точно да си задам въпроса, ако може някой ако не друго поне да каже как работи горе долу това ? тоест някакъв клас ли е ? някакъв процес или нишка, който може да се стартира ддз.

Ако някой може да помогне :)

Целта на това, което искам да направя е да пусна auto update на exp. За да може събота и неделя exp-то да е 250 примерно,а през другите дни да е 150.
 
добре и само някаква лека насока ще ми е от доста голяма помощ, че поне да знам какво да търся в гоогле ?
 
може би happy hour event-а ще ти свърши работа :)
 
ами то не е лошо, но търся начин да го променя като стартирам reload функцията на GameServer-a през определено време понеже имам и няколко други идеи, но ми трябва да намеря начин за това и другото става лесно :)
 
Защо просто не се нагласиш happy hour-a както ти трябва :)
 
Happy Hour-спира сървъра за няколко секунди и ехп пак е малко :С а и както казах искам да драсна и други функции за които ми трябва идеята с auto realod