[AD] ANHIMU [50x] [Season 6] [11 FEB 2023] [LiveGuard Anticheat]

На 2 октомври ще започне новия сезон. Ще пуснем на https://anhimu.eu подробности с наближаване на датата.

Ако имате някакви предложения може да ги отправяте, сега е момента. (НЕ след старта)
 
1. Погледнете си защитата против хакери, имаше един такъв ако си спомняш би ме на вип дуел, затова и се отказах! (спийд хака)
2. Отношението към играчите е най важното нещо дано сте го научили( баннахте мен и компания за глупости)
3. Подгответе се за супер мощните атаки от конкуренцията... (неизбежно)

Малко за сървара
1.Може да намалите експ да е по трудничко.
2. Да се започва с макс рес по нисък(10-16) съобразено с експ разбира се.
3. Шанс за ексл предмети в БЦ/ДС мааалко по висок.
4. Баланс м/у героите. Никога не е перфектен, но да бъде съобразен перфектно ( не беше предния сезон доколкото ние играхме)
5. Висок процент на машината / по малко на брой златни ( +1 / +2) в началото само поетапно останалото( босове никакви)

Давам предложения, не налагам мнения :), дано се получи добър сезон весел и приятен.
Успех!
 

Attachments

  • Screenshot_20200921_104926.jpg
    Screenshot_20200921_104926.jpg
    103.6 KB · Views: 27
  • Screenshot_20200921_105138.jpg
    Screenshot_20200921_105138.jpg
    266.4 KB · Views: 27
Last edited:
Като влезе някой с хак без да сме го усетили или да го е спряла автоматичната защита (доколкото тя присъства), няма как да го засечем веднага, защото не стоим по 24/7 да чакаме.
Относно отношението, сега няма да ровя за логове, но при добро отношение от страна на играча не може да има лошо от нас, разбирай и обратното.

По предложенията ти за геймплея съм съгласен и някои от тях ще бъдат имплементирани.

Използвам повода да съобщя, че времето нарпедва и този петък ще стартираме.
 
БК-то този сезон ще се ползва ли за нещо друго освен бъф и хоф ? Защото някой хора нямаме възможност да играем с по 3-4 героя и ако искаме да играем БК не можем да фармим нито една инвазия. Предния сезон хората фармеха соло 4ки 5ци БК-то едвам 3ки хващаше с 300 зора.
 
БК-то този сезон ще се ползва ли за нещо друго освен бъф и хоф ? Защото някой хора нямаме възможност да играем с по 3-4 героя и ако искаме да играем БК не можем да фармим нито една инвазия. Предния сезон хората фармеха соло 4ки 5ци БК-то едвам 3ки хващаше с 300 зора.

+1
 
Кратък отговор: ДА.

Проблемът с BK-то беше, че по-трудно чупеше defense на инвазиите и босовете. Намалили сме драстично defense и сме увеличили HP, с което ще се получи същия ефект като предния сезон само че за BK и DL ще е по-лесно.

Старт днес от 20ч.
 
Съвет от мен никога не играйте тази пародия наречена сървър. Няма античийт... вътре пълна безредица - админи няма естествено да окротят положението, пускам ви 2 клипа да видите за кво иде реч.


streamable.com/7rmio7

Пародия от всякъде, toxic играчите от гуилда WanteD убиват дори и малкото желание за присъствие в сървъра... пародията е гоУемА!
 
То като има анти чийт още по лошо... Тогава само който разбира може да си пусне хак... Май така най-добре хахаха
 
Сървара трябва се закрие според мен, най-добре!
 
В началото на октомври ще има рестарт, точна дата и подробности ще се публикуват по-късно.
Единствено казвам, че ще има много по-засилена защита. :)
 
Ресет 12 ноември 2021.
Добавен LiveGuard Anticheat.
 
Нещо много често го рескате тоя сървър?
И що не помислиш върху ново име