[AD] ANHIMU [50x] [Season 6] [11 FEB 2023] [LiveGuard Anticheat]

AnHiMiLaToR

The Prodigy
Joined
Jul 9, 2008
Messages
368
Reaction score
107
Ima bug v sistemata za glasuvane. Syjalqvam za latinicata, no ne razpolagam s kirilizator v momenta.
Не е страшен бъга, видях го, утре ще го оправя. ;)
 

AnHiMiLaToR

The Prodigy
Joined
Jul 9, 2008
Messages
368
Reaction score
107
Мисля, че бъгът е отстранен. Моля ако откриете някакви бъгове да ми пишете стъпките за постигането им, за да ги оправям.
 

cat

New Member
Joined
Jan 6, 2019
Messages
4
Reaction score
0
ogranichi dostypa do direktoriqta s modulite i gi require (na spored $_GET/POST zaqvki) v index.php ili kakto pojelaesh
izpolzvai akaunt imeto ot tekushtata sesiqta vmesto $_GET['memb___id'] ili pone bydi siguren che sa identichni zashtoto v momenta moje da se glasuva ot akaunt X za akaunt Y bez ogranichenie
ne sym testval za nishto drugo, no ako imash jelanie moga da hvyrlq oko i na ostanalite moduli WAF (zashtitnata stena na CF) nqma da e problem
 
Last edited:

AnHiMiLaToR

The Prodigy
Joined
Jul 9, 2008
Messages
368
Reaction score
107
Да, махнах го $_GET['memb___id'], наистина не знам защо го бях направил така.
Би ли ми писал на лично какво си открил за модулите и get/post заявките, защото аз доста силно вярвам, че не са според заявки.
За всякакви други открити неща съм благодарен като се съобщава! Този уеб като достигне добро ниво ще го прегледаме с някой колега и ще се пуска който иска да го тегли.
 

AnHiMiLaToR

The Prodigy
Joined
Jul 9, 2008
Messages
368
Reaction score
107
Значи ти в момента казваш Fuck off на DarkMaster, защото всички файлове са DarksTeam!

Темата с CoinMiner-а вече е уточнена по-горе, аз не виждам причина да я коментираш освен ако не си някой изгладнял копирач и искаш да ръсиш необоснован хейт наляво-надясно.

Напомням за съществуването ни - който иска да заповяда. Няма SMS.
 

blizzftw

New Member
Joined
Jun 9, 2015
Messages
4
Reaction score
0
Hey guys! I am play at this server 10 days.
The server has the best configs, nice spots everywhere, questsystem working, sky event, Kalima Kundun BOSS everything is perfect!
NO BUGS, NO FO, NO Webshop... PLAY2WIN!
I am online many hours a day and i could help any new player if need.. pm me bLiZzFTW in-game..
Come on! we need more ppl so we do some pvp :D
 

blizzftw

New Member
Joined
Jun 9, 2015
Messages
4
Reaction score
0
Hello!
The best Season1 Server :)
Spending lot of time per day, i am very active. I like the configs!
Best Spots, NO FO, Play2Win, BC/DS/CC/Sky Event/Kundun Boss all working ! Full Bugless!
Come and join, tomorrow we got PVP Event!
Whisp me in game if you need any help, my nick is bLiZzFTW
 

awoken

New Member
Joined
Mar 29, 2019
Messages
2
Reaction score
0
Защо цял ден не мога да се кънектна към сървъра?
 

fresaw

New Member
Joined
Jun 3, 2010
Messages
4
Reaction score
1
Браво, сървърчето ми харесва. Разцъквам го от няколко дни и всичко в него ми допада.
Налазвайте хора.
 

AnHiMiLaToR

The Prodigy
Joined
Jul 9, 2008
Messages
368
Reaction score
107
Рескаме го в петък. Обявили сме това наше намерение още на 27.08, мисля, че вече е време.

Писаха ни наши играчи, че сме се били събрали на кръгла маса притежателите на Mu Online сървъри и сме били решили да пуснем всички сървъри точно този петък. Ами не, просто сметнахме, че началото на месеца е добра дата за старт. ;) Иначе видях, че има и още един сървър тогава, може и други да има.

Та така, заповядайте.