[Release] AngelsMu Hard WebSite

lolhack изобщо не си прав! Ако 1 програмист нарпави лоша програма и понесе критиките и каже направете си вие аз се отказвам или 1 инжинер направи лош чертеж и т.н какво правим.. Човек не може да е мултифункционален до такава степен.. И думата сайта е качен за да бъде оценен! Затова е нормално да се критикува..

По темата.. Ако е сайта който си мисля 10/10 : )
 
web-a много ми харесва смених малко цветовете в .css и направо ми топли душичката :D
 
web-a много ми харесва смених малко цветовете в .css и направо ми топли душичката :D

Я да скиваме дали ще стопли и наще :D
 
не е кой знае какво, но мен по ме радва

Не е лошо но ако си поиграеш още малко... ще ти хареса още повече
 
не е кой знае какво, но мен по ме радва

Браво за старанието,но мен повече ме радва с обикновените цветове :)
 
Може ли малко помощ понеже аз не виждам никъде опция Clear Inventory след рестарт? ако не как да си я сложа?
 
Може ли малко помощ понеже аз не виждам никъде опция Clear Inventory след рестарт? ако не как да си я сложа?
Във функцията за рестарт сложи тази заявка при останалите, които се изпълняват след като преминат всички проверки успешно
PHP:
mssql_query("UPDATE Character SET [inventory]=CONVERT(varbinary(1560), null) WHERE Name='$character'");
 
Last edited:
Всъщност го оправих! Мерси много да помощта pafa7a !
 
Някои може ли да ми каже защо по дяволите не ми показва Топ играчи... Щом едит-на някои от АДМИНПАНЕЛ-а тогава ми го показва в топа?