[Help] Add Set For 98r

crazyboy

New Member
Joined
Aug 21, 2008
Messages
2,110
Reaction score
496
как да сложа на 98r bone blade и magus set
 
Bone Blade има само на Сеазон2 май и Сеазон 3 и 4
 
Ще трябва да ги заместиш със стари 2 оръжийца :}
Read my guide...
 
Слагаш скин за bone blade на някой друг blade и слагаш повече dmg ...не че знам как става де ^^
 
Слагаш скин за bone blade на някой друг blade и слагаш повече dmg ...не че знам как става де ^^

Може да се сложи скин.Обаче неможе май да се оправи dmg :;):
 
  • Like
Reactions: FeliXcat
Може, от item.txt и визуално се едитва от клиента от item.bmd (за клиента беше от този файл май, ако не е от него е в папката Локал със сигурност)
 
пф чи съм тъп дадох ти thx без да искам ....^^

btw в eter....y mu имаше Destroyer items със 4 цифрени dmg & def
 
Може да се добавят на сяка версия сякакви итеми.Просто ти трябва да едитнеш клиента,main,и сервер файловете доколкото знам
 
NeoGame недеи да говориш глупости Bone Blade има на сезон 1 и dmg може да се оправи ако сложи скин!
 
еми ще ми дадете ли скин и editor в който има magus set или ако някои иска да помогне да ми пише в skypa ->> mysteryo10
 
Last edited:
еми ще ми дадете ли скин и editor в който има magus set или ако някои иска да помогне да ми пише в skypa ->> mysteryo10

Чакай сега ти какво искаш? Искаш да си сложиш MAGUS SET или изобщо да добавиш в gameplay MAGUS SET ???
 
искам да мога да добавям и на др герои magus set и bone blade
 
искам да мога да добавям и на др герои magus set и bone blade

В итем.тхт трябва да има едни колонки, :) на който отгоре пише МГ СМ ЕЛФ БК ДЛ и в тях правиш 0 на 1 в реда на итема (ако ти е преведен итем.тхт). :) и после по същия начин и в клиента.
 
В итем.тхт трябва да има едни колонки, :) на който отгоре пише МГ СМ ЕЛФ БК ДЛ и в тях правиш 0 на 1 в реда на итема (ако ти е преведен итем.тхт). :) и после по същия начин и в клиента.

Е ако не му е , има си конвертори, едитори , манджи , ала-балааа :]:):
 
как ше да няма нали съм снея