[Help] Търся хубав сайт + няколко въпроса

aLeRgIcHeN

New Member
Joined
Nov 22, 2008
Messages
22
Reaction score
0
Здравейте на всички ! Пиша тук с надеждата за помощ :)
Можели да ми дадете хубав сайт за 97д, който да не може да се хакне ...

И ето останали въпроси:

1: Как да банвам по ИП ?
2: Търся също така хубави защити :(speechless):
 
специален сайт за 97d не съм чувал :D изтегли си тоя на Bupyc 1 месец и още не са м е хакна ли с него , защити еми аз сам с PortBloker , SPF , и някаква системка дето блоква Ип-тата автоматично .. нз каква , банн по ИП се дава от самия сайт от Админ Ареата или http://****.administrator.php
 
elpich грешиш бан по ИП е от СПФ-то .. aLeRgIcHeN има Guide от "Search" бутона как точно се банва..
 
Няма сайт който не може да се хакне.Всичко се хаква след време! А като за 97д мога да ти препоръчам този сайт.Обикновен Web 0.8 само че със много повече secure,за 97 е идеален :)
 
Смисъл под хакване разбирайте:
Разбиват паролите в сървъра ми ... Пишат си квото пожелаят в News и тем подобни ...
 
Това е защото не си махнал Administrator.php Махни го и го слагай само когато ти трябва.
 
Махнаг го и пак си продължават :;:) ... ааа и как да банвам по ип ако дадения играч е с локално ip (няма реално) ?
 
Значи ти знаят sql паролата
 
Промених я ::): ... Но как да видя ИП тата на играчите ?
 
за хубав сайт за 97д ползвай fragfrog web...

ПС:в администратор.пхп има Find IP цакаш и търсиш :)
 
За 1ви път го чувам.... едва ли има secure
 
Сайт си имам... ето го даже: http://bg-mu.sytes.net Дайте ми някакъв савет ако може :) за защити и тем подобни :chuckle: ... Научих се да банвам по ИП сега ми трябва само да разбера как да видя ИПтата на играчите ми ... защото нямам IP finder v panela ... и ако нямат реално ИП ще могат ли пак да влизат след като ги банна с сегашното им ?:think:
 
Отваряш Joint Servera и от там можеш да видиш IP-тата на играчите,които играят в момента пише акаунта и срещу него името.Има и други начини...но не ги знам точно :D
 
Хората ти казаха на Вирус уеба ти пак..слагай него и няма да имаш проблеми
 
Абе чудя се как могат да се ограничи ип до компа си ? (никва връзка)
 
Това е защото не си махнал Administrator.php Махни го и го слагай само когато ти трябва.

Не съм кой-знае колко разбирач, но да попитам не става ли просто с един прост htaccess ?! Или айде и с php да се забрани достъпа до файла от други ip адреси освен твоя?! Това не е ли още един начин? А доколкото за разбирането на IP адресите , влизаш във \www\administrator.php там ако си с 0.8 версия търсиш менютата и си добавяш нова таблица, която да отваря \www\administrator\findip.php файла и добавяш линк към този файл. Ако го нямаш ... предполага се , че пакета, който си изтеглил не е пълен. Ако пак не знаеш как да го направиш драсни в скайп xplisit_bg

Поздрави , без лоши чувства - Wolvie! :)