[Req] Търся Хостер За Му Онлайн

6efa

New Member
Joined
Jun 25, 2009
Messages
213
Reaction score
3
Ако ви трябва ХОСТ на му онлине сервер :)

2 gb ram pamet,1.79 ghz,internet:22 mb,24/7 online

самостоятелна машина :)

скупе за връзка : h0usemusic1
 
хаха държах сервер с по 35 онлине и грам лаг нямаше :Д та при 10 човека ще има :) моляти се като не разбираш не коментира
 
ако знаеш как да пусна втори сървар на моят комп :) няма проблем !
 
аз искам на някой да хоствам сервер не някой да ми хост
 
ех как и на мене ми са иска да имам нет 176 mbps ....
 
аз искам на някой да хоствам сервер не някой да ми хост


Търся Хостер За Му Онлайн

Изрази се като хората...
Търся хостер означава, че ти тарсиш хостер.
 
Добре ве мойто момче тогава искам да ми хостнеш с3еп1 да те видим като толкос знаеш (devil)
 
  • Like
Reactions: f0und
Ако може да ти хостне с3еп1 с CS без да лаги при 50 човека тогава наистина трябва да се види тоя комп. :Д
 
Мога! Но работата е там, че не съм сериозен хостер... Само тогава съм сериозен когато аз си правя сървър или да хоствам към някой ама аз да си правя всичко :D:
 
Пускам сървър на с3еп1 + CS без да ми лаги. Имам предвид, че рамта се твари на над 2.10 ГБ. Колко ли време ще му издаржи така е въпроса. Мен ми беше изгоряла 1 платка рам след като премигна тока.

характеристиките ми са следните:
Процесор 3.0
Рам 4х512
ВИДЕО: 1414141241551234 :)

До сега не е лагило на играчите, като се има предвид, че и влизам в игра от същият комп. Не че имам толкова играчи... но се пак.
 
Last edited:
Стига сте писали глупости по поста!
Правите така с всеки един ПОСТ!
Ако някой ще прави сървър с момчето да му пише и толкова. Не мога да разбера какво толкова обсъждате глупости в поста на момчето? Кат ви се говори има "Говорилня"
 
  • Like
Reactions: ivowe3
Стига сте писали глупости по поста!
Правите така с всеки един ПОСТ!
Ако някой ще прави сървър с момчето да му пише и толкова. Не мога да разбера какво толкова обсъждате глупости в поста на момчето? Кат ви се говори има "Говорилня"

CLICK
 
Мога! Но работата е там, че не съм сериозен хостер... Само тогава съм сериозен когато аз си правя сървър или да хоствам към някой ама аз да си правя всичко :D:
Не знам кви са тия филми, но в ____ му са с 6ГБ рам, 60МБ/с интернет и 4 ядрен процесор и при 200 човека цикли, айде успех с такава машина да няма лаг при 50...
 
Last edited: