[Guide] Решението на 99% от проблемите ви

knif3r

Active Member
Joined
Jan 29, 2012
Messages
349
Reaction score
97
Ако имате проблеми при влизането или ви дропва на определено място,или от определен итем,или при натискане на бутона "G" за гилдия и куп други такива гадни бъгове отнасящи се до текст,графични бъгове и какво ли още не за това най-доброто,което можете да направите и да решите проблемите си е следното:
Да изтеглите програмата DriverPack Solution(за тези които не знаят,програмата автоматично изтегля и инсталира най-новите драйвери за всеки един компонент от вашата машина,било видео карта,звукова карта или каквото и да е друго).А голяма част от проблемите,които имате са точно от това заради липсващи или стари драйвери.Така че програмата ще ви помогне едновременно да нямате проблеми с играта и в същото време да оптимизирате и обновите драйверите на машината си.

Download Link : DriverPack Solution >> Best Drivers installation Software

Как се ползва програмата ?
Елементарно..при самото стартиране на програмата(тя няма нужда от инсталация след като я изтеглите) тя автоматично започва търсене на драйверите.След като открие какво липсва и какво може да се обнови излиза следното:

screenshot.png


И единственото,което остава за вас е да натиснете бутона "Update All" да изчакате докато се смъкнат и инсталират и след приключване на инсталацията да рестартирате машината си!

ВАЖНО!!!
НЕ се препоръчва да правите каквото и да е друго с програмата(освен написаното по-горе),ако не сте работили с нея или подобен тип програма,защото колкото помага,толкова може и да навреди на системата ви!

Също така препоръчително е да я използвате само ако имате тези проблеми!


Credits : Effect a.k.a Ace - BlackMu for the Guide
knif3r For posting in DarksTeam
 
Last edited:
  • Like
Reactions: w0lf11
И какво ? Като те дропне в някое му или твоето му значи е от драйверит (think) :D: :D: (rofl)
 
Всъщност да :) Говорим ако те дропва като натиснеш Г или от итем, но явно мисловната ти дейност е слабо развита и си позабравил да четеш :)
 
Програмата наистина е хубава,но тя се отнася само за играчите на които и излиза този проблем , да използват тази програма . Хубаво е да го добавиш към описанието :)
 
  • Like
Reactions: knif3r
Всъщност да :) Говорим ако те дропва като натиснеш Г или от итем, но явно мисловната ти дейност е слабо развита и си позабравил да четеш :)

Ами да. И аз имам такъв проблем> Посочвам итем от играта и ме дропва кое да гледам видео картата или лан картата? Може би е монитора
П.П> Докажи ми, че зада ме дропва от моя собстен сървър са виновни драйверите :)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: f0und
Нямаш доказателсвта както си и знаех :)
 
Какво доказатество искаш пробвай програмата... ;)
 
Няма какво да я пробвам като ми даде disconnect знам кое да гледам гейм сървъра или кънект сървъра зависи каде ми го дава ^_^ програмата мога да я използвам само когато си преинсталирвам пц-то да не си играя да търся драйвери ами направо да ми ги изтегли. Точно за това е програмата.. тя не оправя дискънекта или дропването!
 
  • Like
Reactions: knif3r
Добре Айнштайн не ми се спори с теб.. Но когато те дропва от натискане на бутона Г (Гилд) е точно от слаба видео карта ;) Оправял съм този бъг така :)
 
Добре Айнштайн не ми се спори с теб.. Но когато те дропва от натискане на бутона Г (Гилд) е точно от слаба видео карта ;) Оправял съм този бъг така :)
Слаба видео карта не драйвери даже сам го каза :)
 
  • Like
Reactions: knif3r
Да благодаря, че ме поправи но когато използвах тази програма проблема ми се оправи ;)

baisangang : This is a program which automaticlly updates your drivers..
 
не се карайте направо се бийте :D