Проблем wireless

dDosgwapo

Banned
Joined
Apr 29, 2011
Messages
201
Reaction score
288
Здравейте, ще оставя снимка с какъв windows съм.

Лаптопа го ползвам главно за продуциране на електронна музика с програмата FL Studio, когато отварям програмата работи без проблем но когато отварям някой плъгин програмата почва да ми забива жестоко дори и windows-a, преди това бях с windows 7 32 bits програмата работеше без проблем но нещо се случи (спря wireless-а изведнъж без никаква нотификация) и сега всеки път когато инсталирам windows 7 било pro professional 32 bits 64bits ... wireless-a не ми работи, пробвал съм да изтегля драйвъра ръчно и пак не работи а при windows 8 работи много е странно пробвал съм какво ли не когато бях с windows 7 и не ... ако някой знае някакъв начин да се направи да поработи wireless-a на windows 7 нека помогне ...

Нищо не правя а рам работи почти на мах ... преди 2 дена преинсталирах лаптопа ... изтеглил съм единствено Driver Boster и FL Studio

При windows 7-цата тези проблеми ги нямах дори опитах като върна системата с няколко дена назад и пак не се оправя проблема с wireless-а, инсталирал съм не 1 2 пътя windows 7 а цели 6 7 пътя пробвал съм с 32 bits 64 bits professional ала бала при 7цата вече wireless-a не работи, някакъв начин да го оправя ??

Търсил съм помощ и от други форуми само за windows но ми препоръчаха да не се занимавам с 7цата много а по добре да си инсталирам windows 8.1 pro ... явно не им се занимаваше с мен ;dd
 

Attachments

  • pro.png
    pro.png
    50.4 KB · Views: 23
Last edited:

Borka7aQ

Member
Joined
Jan 12, 2014
Messages
53
Reaction score
30
8.0/8.1 е най лошата им шега за потребителите на микрософт много е тромав и бавен най стабилния си остава 7 след като спряха потдръжката на ХР така че слагай 7ца и забравяш за всичко, какъв е лаптопа
 
Last edited:

dDosgwapo

Banned
Joined
Apr 29, 2011
Messages
201
Reaction score
288
така че слагай 7ца и забравяш за всичко, какъв е лаптопа
когато инсталирам 7цата wireless-a не работи това ми е проблема ... пробвал съм да изтегля драйвъра ръчно и пак не става ... лаптопа e HP Pavilion - 17-f151ns 500 GB BeatsAudio
 

Shaker

Active Member
Joined
Aug 19, 2008
Messages
611
Reaction score
145
Сложи си Windows 10, след update става оригинален.
 

dDosgwapo

Banned
Joined
Apr 29, 2011
Messages
201
Reaction score
288
мисля да пробвам пак с уиндоус 7 мисля че вече мога да го оправя, надявам се ...
лаптопа не ми е за 10ката ... миналия път когато инсталирах 10ката лаптопа неможеше да се изключва от уиндоуса освен от бутона като трябваше да го държа 5 6 секунди зада го изключа
 

LockMU

Active Member
Joined
Sep 9, 2013
Messages
249
Reaction score
182
мисля да пробвам пак с уиндоус 7 мисля че вече мога да го оправя, надявам се ...
лаптопа не ми е за 10ката ... миналия път когато инсталирах 10ката лаптопа неможеше да се изключва от уиндоуса освен от бутона като трябваше да го държа 5 6 секунди зада го изключа

Инсталирай Windows 7 и ще ти помогна за драйверите , няма такъв WINDOWS където не може да му тръгне Wireless-a !
 

bLacksn0w

Member
Joined
Mar 23, 2016
Messages
32
Reaction score
3
По принцип, Windows Update е спрян за Windows 7, специално. Трябва ръчно да го оправиш, като теглиш updates.
 

mistar_ti

Active Member
Joined
Dec 5, 2010
Messages
163
Reaction score
104
Много се изписа да се изкажа и аз щото не, че знам ама поне да пробваш. Сложи си 7-цата изтегли от някъде DriverPack Solution 15.5 например от арената и пробвай неговия драйвер само за безжичния. Въпреки всичко ако не стане купи от някой сервиз една карта за безжичен и смени твоята ще се набуташ 5 лева ама няма как.
 

dDosgwapo

Banned
Joined
Apr 29, 2011
Messages
201
Reaction score
288
По принцип, Windows Update е спрян за Windows 7, специално. Трябва ръчно да го оправиш, като теглиш updates.
Чрес команда може да се включи

Пробвал съм какво ли не, дори съм инсталирал други оперативни системи (Linux - Mint, Kali...) и на всичките имам един и същ проблем освен на уиндоус 8 и 10 работи ... чудо мазало направо.
Преди известно време съм имал проблеми с някви си от нета още незнам кви бяха... и мисля че те са ми направили нещо на лаптопа от тогава имам този проблем дори понякога биоса ми забива а за работенето на лаптопа да не говоря ... колкото пъти да го преинсталирам пак си работи зле

П.С мисля че имам някъв файл в лаптопа и ми прави тези проблеми и като преинсталирам не иска да се изтрие така мисля
 
Last edited:

bLacksn0w

Member
Joined
Mar 23, 2016
Messages
32
Reaction score
3
Поразпитай някой за reflash или update на bios-а.