[Help] Проблем с LoginServer

svtlvmddd

New Member
Joined
Jul 11, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Момчета като си пусна МуСерверСтартъп ...зарежда,зарежда и като стигне до геимсървъра ми изписва LoginServer Connect Fail. ето и пик http://prikachi.com/images/576/2333576V.jpg плз някои да хелп плз :(
 
Ако си с Win 7 или Win Vista го пускай като администратор (right button >> Run as Administrator)
А може и да е от файловете :)
 
От старт ъп-а.Не си е напрайл настройките.
 
Не си настройл някой IP както трябва при login server
 
Ip-to на гс-а тряа да е 127.0.0.1 и на 2-те места ;)
 
И аз имам същия проблем с рутер съм и ми изписва същата грешка ...Някой да ми хелп плс ... скайп alex_stz_vd
 
ако сте с рутер, трябва на местата на 127.0.0.1 да сложите локалното си ИП ...
 
1.Провери си всички ИП-та
2.Влез в StartUp.ini
PHP:
За JoinServer
v3v=/p55970 /caТвоето IP /cp55557
За GameServer
v7v=Твоето IP 55970 127.0.0.1 55960 55901
 
а да , трябва и да си пренасочите портовете на рутера, в противен случай играчите няма да могат да станат играчи и на твоя сървър :d
 
нестава същата грешка ми дава.. как да пренасоча портовете обясни ?
 
остави портовете за после , като за начало където има ИП-та ги промени на локалното ти .. ( не това дето е 127.0.0.1 ами това дето започва с 192.....) в Iplist , startup, и където на други места има
 
muerror.jpg
това е грешката която ми излиза някой знае ли какво да се направи ?
 
Last edited:
остави портовете за после , като за начало където има ИП-та ги промени на локалното ти .. ( не това дето е 127.0.0.1 ами това дето започва с 192.....) в Iplist , startup, и където на други места има

дере човек мерси много опраих си всички грешки даже и портовете бяха грешни мерси (inlove)
 
нестава същата грешка ми дава.. как да пренасоча портовете обясни ?

Явно че еовека се е объркал сигорно иска да каже да си ги отвориш а това става като в лентата на браузара си напишеш локалното си IP без последните 2 цифри След това ще ти иска парола а ако тя не е сменяна можеш да я видиш на кутията на рутера :). И вече портовете си ги отваряш в: Vitrual Servers или нещо такова не се сещам сега :)
 
Еми който е с рутер на всякъде сменя иптата с глобалното си .. само в CS си слагате реалното и всичко ще тръгне както трябва :)
 
Да ама не е баш така.....
Аз съм с рутер :D
 
Еми който е с рутер на всякъде сменя иптата с глобалното си .. само в CS си слагате реалното и всичко ще тръгне както трябва :)
не глобалното , а локалното :D: но все пак щом си се оправил - браво.