[Help] Проблем с връзката на втория компютър

VBLORD

New Member
Joined
Jan 14, 2011
Messages
3
Reaction score
0
Здр, имам два компютъра и рутер подкарах сървара на единия и в момента хората влизат от вънка посредством външното ми IP. Компютъра със сървара и той влиза като направих настройките по сервара с localnite i Clobalnite IP-ta. Сега всичко е ОК само другото компютърче неможе да влезе в сървара....(doh) Някой има ли идея как може да стане това ? и двете ползват различни localni IP-ta.

Предварително благодаря (handshake)
 
Здр, имам два компютъра и рутер подкарах сървара на единия и в момента хората влизат от вънка посредством външното ми IP. Компютъра със сървара и той влиза като направих настройките по сервара с localnite i Clobalnite IP-ta. Сега всичко е ОК само другото компютърче неможе да влезе в сървара....(doh) Някой има ли идея как може да стане това ? и двете ползват различни localni IP-ta.

Предварително благодаря (handshake)

През локалното IP на което е сървъра или чрез глобалното IP , което ползват и 2-те машини. Не би трябвало да има проблем.
 
само да вмъкна че в момента рутера ти ползва ИП което достафчика ти е предоставил а самия рутер си пуска към машинитети негови си ИП-та но независи му от това че са различни те ползват един и същи ИП Адрес
 
Аз имам същият проблем и при двете машини, странна работа...
Дори сайта не се отваря през свободния, компютър, само през този на който хоствам...
 
Last edited:
порт

Аз имам същият проблем и при двете машини, странна работа...
Дори сайта не се отваря през свободния, компютър, само през този на който хоствам...

Проблемът е че 1-вия компютър ползва 44405 (или който е сложен за порт на CS) на рутера и другия неможе да го използва. С други думи не само към вашия но и към никой друг сървър с същия порт няма да може да се свърже 2-рия компютър...

Решението него знам и аз имам същият проблем...
Вкарах още 1 нет и от там си влизам. :s