[Help] Проблем с Сървъра

NeFiLiMa

New Member
Joined
Apr 16, 2012
Messages
35
Reaction score
14
Здравей те да ви попитам имам 1 проблем кофигурирам main.exe слагам ип-то кода и версиято логвам се и когато цакна на героя да влезе в играта ме изхвърля дриректно без diskonnect от къде е проблема?
 

Holder

New Member
Joined
Dec 27, 2010
Messages
434
Reaction score
43
Това знам само един случай в който се появява и той е ако си извън картата, стъкед примерно, като се опита да влезе героя, не може да го роди на майната си и затова те дисконектва.. ако имаш модул - телепортирай в Лоренсиа, ползвай го, ако не делетни си героя и си направи нов.. или си намери модул.. съветвам те да си намериш модул .. да добра идея ще е да си намериш модул.. успех
 
  • Like
Reactions: KoHgoMa

NeFiLiMa

New Member
Joined
Apr 16, 2012
Messages
35
Reaction score
14
героя си е в лоренция правих и нови и мовех ги и нория неще и неще до колкото си спомням тоя проблем не е ли от клиента data/player ама не съм сигурен нзз дайте идеи от къде и как се оправя проблема.
 
  • Like
Reactions: KoHgoMa

Deleted member 3583

Active Member
Joined
Jun 19, 2009
Messages
137
Reaction score
193
Здравей те да ви попитам имам 1 проблем кофигурирам main.exe слагам ип-то кода и версиято логвам се и когато цакна на героя да влезе в играта ме изхвърля дриректно без diskonnect от къде е проблема?

Ако не си намерил решение на проблема,намери ме в Скайп да ти помогна...,за да не товарим излишно Форума. Skype- kelemeto76
 
  • Like
Reactions: KoHgoMa

Holder

New Member
Joined
Dec 27, 2010
Messages
434
Reaction score
43
То форума, май това му е функцията да се товари ама карай :D сложете решението на ситуацията, че съм любопитен от какво е проблема, след като го решите :)
 
  • Like
Reactions: KoHgoMa

crazzybg

New Member
Joined
Sep 24, 2009
Messages
172
Reaction score
20
Може да е нещо от .ехе то когато му сложих с програма ( едитор ) ип и версията и на мене ми беше така . но когато ме посаветваха да пробвам ново .ехе да му променя данните с Hex проработи ако е като моя проблем можеби с Hex ще го оправиш.
другото както "Holder" каза е да си провериш кординатите каде пуска героя точно не помня г-д от каде беше но преди 5-6 месеца БК то го пускаше в davias може и самата мап да ти прави проблем да е нещо бъгава това е другия вариант с няколко думи пробвай с друг клиент или смени в дата папката world1 мисля че тя беше за lorencia
 
  • Like
Reactions: KoHgoMa

KoHgoMa

New Member
Joined
Jun 5, 2012
Messages
4
Reaction score
0
И според мен е защото си попаднал в някаква дупка :)