[Help] Препратка

hrisiz

Active Member
Joined
Feb 3, 2010
Messages
429
Reaction score
81
как да направа препратка на сайта които е в No-IP примерно към hit.bg за да може докато ми е изгасен компютъра да вади в сайта примерно причината защо го няма сървъра :)
 
<?php
header('Location: http://site.com/');
?>

Сложи това в индекса на сайта ти и всичко трябва да е ток :)
 
еха че тъпо мислене имаш Weed, като му е изключен компа, как ще се влезе в сайта му.....
 
Ами ти като си с голям акъл айде кажи ми как ще стане номера ?
 
не знам как ще стане, но ти мисли преди да пишеш, че с това мислене ако мислиш да ставаш PHP developer, горко ти €_€
 
За да го направиш това нещо трябва индекса на сайта ти да се хоства някаде за да може да вади информацията. Примерно слагаш това от No-IP да чете индекса от HIT.BG search engine and ezine - 4o4: file not found и в hit.bg слагаш един индекс "сървъра в момента е в процес на обновление". Като станеш след това готов със сървъра ти може да насочиш No-IP към теб или да направиш индекс с "frame" за към твоето IP.
Препоръчвам ти да не ползваш hit.bg понеже се отваря само от България.
 
  • Like
Reactions: hrisiz
Backo той иска от сайта неговия към hit.bg ?
 
Това е невъзможно. Задължително трябва да е онлайн първият сървър.
 
Еми слага си сайта на хост... Друг начин не виждам аз...
 
  • Like
Reactions: enduwe
То, ако ще се хоства сайт и да не е 24/7 онлайн... Просто няма смисъл.
 
За да го направиш това нещо трябва индекса на сайта ти да се хоства някаде за да може да вади информацията. Примерно слагаш това от No-IP да чете индекса от HIT.BG search engine and ezine - 4o4: file not found и в hit.bg слагаш един индекс "сървъра в момента е в процес на обновление". Като станеш след това готов със сървъра ти може да насочиш No-IP към теб или да направиш индекс с "frame" за към твоето IP.
Препоръчвам ти да не ползваш hit.bg понеже се отваря само от България.
10x много Backo направих го с prika4i :) качих една снимка и дадох от no-ip към нея :)
 
Last edited: