[Help] Направа на DLL + Hook - трябват ми уроци

Holder

New Member
Joined
Dec 27, 2010
Messages
434
Reaction score
43
Как да направя този код в DLL файл за да мога да го хоокна после на main.exe-то ми ?
Code:
int *MAIN_STATE = (int*)OFFSET;

if (*MAIN_STATE == X) (X=Number of char screen main state)

< code for disabling enter > (Enter in vc++ = VK_RETURN)
 
Last edited:
Този урок е за някой, който знае добре програмата и се чуди как да използва още една от функциите и. Надявах се на някакъв 30 секунден урок със следните данни примерно:
1. Отваряте това, цъкате тук, поставяте това тук, отивате тук цъкате това, цъкате създай DLL и сте готови.. |-(
 
Този урок е за някой, който знае добре програмата и се чуди как да използва още една от функциите и. Надявах се на някакъв 30 секунден урок със следните данни примерно:
1. Отваряте това, цъкате тук, поставяте това тук, отивате тук цъкате това, цъкате създай DLL и сте готови.. |-(

Ами не става :D:

Следи урока просто или те мързи .. ?
 
Как да направя този код в DLL файл за да мога да го хоокна после на main.exe-то ми ?
Code:
int *MAIN_STATE = (int*)OFFSET;

if (*MAIN_STATE == X) (X=Number of char screen main state)

< code for disabling enter > (Enter in vc++ = VK_RETURN)

Препоръчвам ти да редактираш вече съществуващ .dll файл. Тук има насоки.
How to Edit DLL Files: 6 Steps - wikiHow
 
А някой знае ли защо като отворя DLL-то ми пише че не използва .net нещо си ;?

Предлагам преди да задаваш такива въпроси първо да седнеш и да прочете основни неща за Visual C и как се прави и компилира DLL
 
Аз искам просто да отворя тъпото .dll и да вкарам някой неща вътре, а не да уча 1година Visual C за да направя някаква малка простотия която вярвам може да се направи за 5минутки o_O