[Guide] Какво е N3t Shell

Ето ви един shell.php, не го качвам да прайте мизерий , просто да видите какво представлява, може да има и кодирани шелове,бакдоор темподобни, но тогава става лошо :D. Пак казвам не правете мизерий!


Edit by Gasolincho

(Aз също можех да им покажа как изглежда source code, на "черупката" нали? Но не го направих нарочно...)
 
Ще е хубаво примерно и още един урок "Как да открием шелл и да се защитим" :) отскоро се интересувам от Уебчетата на =МастеР= и искам се понауча ;) Мс за урока !
 
За да защетите от Shell атаки сложете си:
1.
Kaspersky Internet Security 2009 Засича Shell скриптове
2. отворете
намерете
disable_functions
и заменете със
disable_functions = system,exec,shell_exec,passthru,error_log,ini_alter,dl,pfsockopen, openlog, syslog, readlink, symlink, link, leak, popen, escapeshellcmd, proc_close,proc_get_status,proc_nice,proc_open,proc_terminate,escapeshellarg,pcntl_exec
намерете
safe_mode
и от Off променете на On
по същия начин правите и със
safe_mode_gid
Трябва да изглеждат така
safe_mode = On

safe_mode_gid = On
Credits By DarksTeam (не съм го мислил аз, Просто съм го сложил тука за да ви олесня в зашитаването.И моля ако не ми е верен Кредитса някой да ми го поправи благодаря предварително.)
 
Last edited:
Пак не е 100% защита... ^^
 
Пак не е 100% защита... ^^

Реал,
Прав си.Няма нищо 100%,но процента от 0 нагоре расте и най-малките подробности не трябва да се отбягват.:wasntme::blush:
 
Българите сме "глупав" народ (sorry Gaso че пак в твоя тема се изказвам по такъв начин :D ) за какво трябва да се хакваме един друг? вместо да хакваме чуждите сървари ние се ебем един друг по един или друг начин..вземете се спрете с тия "хакерските" изпалнения .Мога да ви кажа ,че повечето хубави и играни сървари са български..келешки работи правим вместо да кажеш на човека ей брат тука имаш дупка дай да я опрайм ти му ебаваш труда и за ко?
 
българите сме "глупав" народ (sorry gaso че пак в твоя тема се изказвам по такъв начин :d ) за какво трябва да се хакваме един друг? вместо да хакваме чуждите сървари ние се ебем един друг по един или друг начин..вземете се спрете с тия "хакерските" изпалнения .мога да ви кажа ,че повечето хубави и играни сървари са български..келешки работи правим вместо да кажеш на човека ей брат тука имаш дупка дай да я опрайм ти му ебаваш труда и за ко?
по този начин работят турците,съсипват чужденците а на сънародниците си помагат,трябва и ние така да започнем.
 
  • Like
Reactions: Wasabi
по този начин работят турците,съсипват чужденците а на сънародниците си помагат,трябва и ние така да започнем.

крайно време е вече..
 
  • Like
Reactions: Wasabi
Тука определено имаше някой в предвид, нали? ::p:

Damian? ^^

by lisko: damqne absolutno praf. tapi kopelenca mislat se za ne6to golqmo, ai fani gi da za6titaat su6tata dupka deto q hakvat e taka bukel nemoe da kajat... istinskiq koder 6te vidi dupkata ;)
 
Last edited:
Българите сме "глупав" народ (sorry Gaso че пак в твоя тема се изказвам по такъв начин :D ) за какво трябва да се хакваме един друг? вместо да хакваме чуждите сървари ние се ебем един друг по един или друг начин..вземете се спрете с тия "хакерските" изпалнения .Мога да ви кажа ,че повечето хубави и играни сървари са български..келешки работи правим вместо да кажеш на човека ей брат тука имаш дупка дай да я опрайм ти му ебаваш труда и за ко?

Това няма да се промени според мен поради фката че около 90% от играчи са хора под 14 годишна възраст. За тях интересното е да се праят на велики и ко успеят да хакнат некои сървар търсят пополярност , а някои го правят и заради коноренцията. Но искам да ви кажа през последната една година значително намаляха така наречените "хаквания" на сървари спомням си 2008 в началото как масово излягаха всички Български сървари ( в това число и сървари на сегашни членове на DarksTeam ) но за тази година и нещо от както съм из форума ( макар и скатан и незабелижим ) съм забелязал че Благодарение на тези първите свястни творби в даркс теам BZ Style на Real и Damian по нататак и MuWeb 0.8 secure by Bupyc като влезна в теама направи този release. Вече има и Darks web и в прочие ... Доста понамаляха тези "хаквания" вярно не се изгубиха на 100% но искам да ви дам 1 респект на всички които споделят и се бласкат за потребителите на форума знаите заслужя ва си всеки 1 написан скрипт, всеки един Дизаин( Рескин ) на саит, всеки един общт проект . Пожелавам ви да сте едини и да работите все така и все по качествено.

По темата: Gaso good work ! - има леки забележки но... :)
 
  • Like
Reactions: Wasabi
аз съм сагласен даи се съберем хора и да започнем да премахваме др-те сервери
и да споделя дупки в лобове .... да си даваме лебове кво се лигавим
 
аз съм сагласен даи се съберем хора и да започнем да премахваме др-те сервери
и да споделя дупки в лобове .... да си даваме лебове кво се лигавим
леб има на магазина .. все ще намеря 70 ст. да си купя вместо да прося от "приятел" ^^
 
Хора, а как да намираме шеловете. На мен Avast ми откри някои, но на 1 фр неговия avast, намира повече :x
 
Българите сме "глупав" народ (sorry Gaso че пак в твоя тема се изказвам по такъв начин :D ) за какво трябва да се хакваме един друг? вместо да хакваме чуждите сървари ние се ебем един друг по един или друг начин..вземете се спрете с тия "хакерските" изпалнения .Мога да ви кажа ,че повечето хубави и играни сървари са български..келешки работи правим вместо да кажеш на човека ей брат тука имаш дупка дай да я опрайм ти му ебаваш труда и за ко?
Много точно казано ! +1
 
Добре де съгласен съм с всичко написано по горе но защо темата е в Guides x.X
 
няма ли да е по лесно с търсене на шел ако за 2-3 минути си напишеш пхп код за сканиране и го include в хеадер или индекс зависи как си направил сайта?
това ctrl+f е пълна загуба на време