Името на една игра

Ludicross

New Member
Joined
Sep 23, 2008
Messages
469
Reaction score
68
Здравейте. Бих искал, ако знаете, да ми кажете името на една игра. Днес я играх, но й забравих името по пътя. :D Значи, първата мисия е - вие сте в две лодки в Япония и целта ви е да се вземете някакъв японски учен. В началото ви разкриват и една от лодките е разрушена, заедно с екипажа, а вие, другата лодка, скачате и плувате до сушата. После общо взето и навлизането в базата на японците, намирането на учения и бягането (мисля, че беше с нещо като подводница, но не съм сигурен). Втората мисия май започваше с клипче как Русия завзема доста голяма част от света и вече е стигнала до Америка. Задачата ви е да унищожите базата. Накрая на тази мисия бягате с камион, като вие стреляте от багажника по джипки, които ви гонят и мисията завършва като застреляте от близо разстояние един хеликоптер и се преобръщате. Следващата мисия ви карат с хеликоптер към някакво друго място, там като убиете лошите се качвате на лодка и вие я карате по някаква мътна река. След това ми свърши времето и не продължих. :D Благодаря предварително!
 
Last edited:
Можете да затваряте темата, намерих играта - Battlefield: Bad Company 2.