[Help] Забрана на ляв бутон в игра

Doktora

New Member
Joined
Dec 17, 2009
Messages
100
Reaction score
8
Здравейте искам да попитам как да забраня левия бутон в играта да немогат да се удрят с меча благодаря ви предварително :)
 
Брат ти помислили как ще се играе без ляв бутон как ще си купуват колби и ще си сменят предметите :D
 
Ами как ще вдигат първите левъли? ако е Soul Master ок ама другите са си еб@ли майката :D
 
Както и да го гледаш, най-тъпата идея която съм чел... Това ако го правиш с някаква цел да предотвратиш играта с някакъв хак - не е това начина...
 
не не искам да кажа да се забрани да не се удрят хората не животните между играчите да е забранено бяха ми казали че го имало в 2-3 сървара
 
Нарича се Non PvP
 
Ти май не можеш да четеш а?

Напротив,мога. Аз съм го разбрал по друг начин,това не означава че не мога да чета.
 
та последно някой може ли да помогне :)
 
на 97д+99и не съм чувал за дуел система :Д хората са го направили значи става не е нужно да ми пишете глупости като неможете да помогнете не пишете и това е ;) но мисля че ако се напраи 1 тема как става това нещо ще е много удобно :)
 
на 97д+99и не съм чувал за дуел система :Д хората са го направили значи става не е нужно да ми пишете глупости като неможете да помогнете не пишете и това е ;) но мисля че ако се напраи 1 тема как става това нещо ще е много удобно :)

абе имаш ли пари можеш да чуеш за всичко ;)
 
помисли като си направиш херо и почнеш от 1 левел как ще биеш монстерите ?
 
иска само героите да не могат да са удрят с лявото копче, не животните, стига сте остроумничили, но според мен няма да можеш да го направиш
 
  • Like
Reactions: Doktora