[Help] Проблем с влизането в сървъри

heda

New Member
Joined
Feb 18, 2010
Messages
158
Reaction score
15
ако някой може да ми помогне ще сам му много благодарен значи проблема ми е следния пиша ИП в адд сървърс и не става да вляза дава го нот респолдинг пробвах чрез коннект в конзолата пак същото явно трябват някакви настроики на нета плс помогнете не е от цс-а пробвах с над 5-6 цс-а инфо:също така немога да ползвам програми като teamviever teamspeak дава ми и при тях еррор от сорта "Only lan connection are possible"
 

hdimitrov

New Member
Joined
Dec 20, 2009
Messages
404
Reaction score
26
Прилича ми на защитна стена. Пробвай да изключиш защитната стена на ОС или ако си с рутер на него..
 

heda

New Member
Joined
Feb 18, 2010
Messages
158
Reaction score
15
имам проблем друг ся немога да играя на друга графика освен Софтуер искам опенГЛ мамка му :mad: теглих дривери за видео картата но пак нестава плс помогнете
 

heda

New Member
Joined
Feb 18, 2010
Messages
158
Reaction score
15
някои може ли да ми помогне и да ми даде линк от де да сваля видео дривери?
 

tanchev

New Member
Joined
Jan 20, 2011
Messages
3
Reaction score
0
ако някой може да ми помогне ще сам му много благодарен значи проблема ми е следния пиша ИП в адд сървърс и не става да вляза дава го нот респолдинг пробвах чрез коннект в конзолата пак същото явно трябват някакви настроики на нета плс помогнете не е от цс-а пробвах с над 5-6 цс-а инфо:също така немога да ползвам програми като teamviever teamspeak дава ми и при тях еррор от сорта "Only lan connection are possible"

Здравей, когато отвориш TeamWeaver отиди на Advenced Options, и провери дали не си маркирал опцията “LAN Connections only”. Колкото до проблема ти с играта Counter-Strike, понякога когато се опитваш да играеш и имаш включен FireWall net връзката към сървъра се скапва - пробвай да спреш защитната стена и провери дали има нещо ново. Също така ще те помоля да дадеш повече информация, коя версия на играта използваш, откъде я сваляш, ако обичаш предостави и една снимка с грешката.