[Help] Проблемче с 98r

orochimaru

New Member
Joined
Jul 12, 2008
Messages
12
Reaction score
0
значи един приятел направи сървър на 98R и всичко си е ок но имаме 2 -3 проблема Първия е че Monstersetbase е тотално бъгнат дори и да го истриеш монстърите си остават едни и същи и неможе да се едитне,втория че падлер-а който тряя да е ГМ шоп неможе да се мове и да му се адват предмети и трето БОК+5 не дропи Кингове,Адамантине и Ембройдеред

Ако някой може да помогне ще сме му много благодарни
 
ми изстрий ги и си сложи др монстери и си направи сам монстер сет база бе про:shake:
 
Ох леле да знаеш много е труудно да ги замениш със други !!!!!!!!!!
 
нали ви казвам че мсб-то въобще нема ефект нещо играл сам си 1-2 часа да прая мой собствен МСБ с едитор и накрая .... а то че е лесно да се сменят лесно е ама тоя пич настоява за 98r
 
Да сте чували за презареждане? ако несте потърсете
 
Хахахах, сървъра се спира и пак пуска (рестарт му се вика) след като правиш промени по MSB, Monster, shops и каквото и да е било друго по сървъра ^^
 
Вместо да спирате постоянно сървъра и после пак да го пуснете може да Reload-нете monster-ите,shop-овете и другите опции (reload-ват се от JoinServer-a или от GameServer-a) това искат да кажат ReaL и Mephisto.

Относно MonsterSetBase итегли си ''MonsterFacil'' и ще ти е по лесно да преместиш педлер-а , да правиш спотове и други :)
 
както и да е Сървърфайловете са преебани нищо не помага... и не сам чак такъв неандерталец че да не ресна сървъра..
 
хахах поне сте кадърни некадърници триете постовете които ви разубличават че неможете... някаде четох че сте теам и ако 9 незнаят то 10тия задължително ще знае и няма де да ви бутнем.. да да друг път...:mad::badmood:
 
Еми пробвай с други файлове .... ::^:
 
orochikuro, не се отваряй че от дропене на character table-а ти, няма и дъх да си поемеш ^^
А и поразгледах мрежата ти... Уникс "Unics" Globalcom, толкова прецакана (администраторите и грам не разбират), че някой може и нея да затрие и нет да нямаш ^^
"Позволих си" да поразгледам и операционната система, как движи нещата, и хоп XP SP2, само firewall на windowsa... А и тая машинка за сървър над 70 човека няма да ти потрябва... ( не че сървъра ви е на нея... )

Ехх... габровци ;)
Ако искаш реална помощ да получиш, поне се дръж по-респективно ...
 
Last edited:
а може ли да попитам от каде и аз да си зема 98r файлове:angel2::bounce8: