Какви сървъри харесвате ?

FeliXcat

Active Member
Joined
Aug 18, 2008
Messages
947
Reaction score
218
Любопитен съм какви сървъри харесвате
Easy,Hard/Коя версия... Мен лично Hard най ми харесват но играчите са малко...
 
Мен лично ми харесват сървъри, които са добре защитени, така че да се държат дълго време, админите / GM-тата да са любезни и същевременно строги! Да отговарят за потребителите. Да са сериозни хора, които си разбират от работата.
Сървърът трябва да е оригинален, да има нещо, което го няма в другите сървъри и да се реска през 3 месеца, с разл смяна на exp: ту max, ту по-hard! ;]
 
Мен лично ми харесват сървъри, които са добре защитени, така че да се държат дълго време, админите / GM-тата да са любезни и същевременно строги! Да отговарят за потребителите. Да са сериозни хора, които си разбират от работата.
Сървърът трябва да е оригинален, да има нещо, което го няма в другите сървъри и да се реска през 3 месеца, с разл смяна на exp: ту max, ту по-hard! ;]
и аз така мисля Real :)
 
Hard НЕ играя , само лесни , скоро пробвах Rozabg на 80х направих 7 реса умрях от тъпотия и мъка и излезнах ;)
 
Аз пък разцъквам средни сървъри :D ... смисал експи: 300-600 , левъл за рес:300-350. А и трябва да има готини спаунове и то доста, като в optinet ;)
 
Only hard server fules
normal not so
fun server(max exp full drop box+1-+5 in shops)=lamers
аз харесвам сървари от 50-350 Еxp Макс рес около 70 ресет левел 350-400 на класическа версия ;]

:) САМО ТАКА :)
 
Last edited:
аз харесвам сървари от 50-350 Еxp Макс рес около 70 ресет левел 350-400 на класическа версия ;]
 
Предпочитам fun сървъри, въпреки че доста хора не ги харесват :}
 
Мен лично ми харесват сървъри, които са добре защитени, така че да се държат дълго време, админите / gm-тата да са любезни и същевременно строги! Да отговарят за потребителите. Да са сериозни хора, които си разбират от работата.
Сървърът трябва да е оригинален, да има нещо, което го няма в другите сървъри и да се реска през 3 месеца, с разл смяна на exp: ту max, ту по-hard! ;]

мисля че реал е прав и на мене ми харесват такива сер предимно на по стари вер. като 97д по новите като сезон 4 нз що но неме радват ::p:
за ехпа мисля че от 70 до 150 е нормално за един добър сървър...реал сорка че те повтарям но мисля че твойто мнение е най-близко до идиялен хард сър ::):
 
за мене нема значение, аз не правя разлика между hard и easy
 
АЗ СЕ НАУЧИХ НА ХАРД СЪРВЪР ДА ИГРАЯ И ЗА ТОВА... СИ МИ ОСТАВЯ ЛЮБИМ ХАРД-А САМО ЧЕ СЕА С ШИБЪНИТЕ СЪРВЪРИ НЕ МИ ОСТАВА ВРЕМЕ ДА ИГРАЯ :(((
 
Аз пък се научих на сървър със 1000 exp... играех много със max exp но ако имам достатъчно време бих играл хард сървър ;]
 
Мен лично ми харесват сървъри, които са добре защитени, така че да се държат дълго време, админите / GM-тата да са любезни и същевременно строги! Да отговарят за потребителите. Да са сериозни хора, които си разбират от работата.
Сървърът трябва да е оригинален, да има нещо, което го няма в другите сървъри и да се реска през 3 месеца, с разл смяна на exp: ту max, ту по-hard! ;]

Напълно подкрепям мнението не РеаЛ. Също така искам да добавя и нещо което си е мое мнение. Според мене ТРУДНИТЕ сървъри нямат бъдеще. Най-много са играни сървърите с НОРМАЛНИ или с ВИСОКИ (става дума за лесните сървъри) статистики. Това ТРУДЕН сървър (под което се разбира нещо подобно на старата Матрица - exp: 5-10x/drop: 30-35%) е нещо което няма да намери повече от 5 онлайн. За мене специално всичко което с над 50 exp е НОРМАЛЕН сървър, а всичко което е над 1000 exp е ЛЕСЕН. Естествено това не зависи само и от статистиките на сървъра. Един сървър не се определя само по това колко експ има и колко дроп, а и по това какъв е екипа на сървъра (админи и гм-та). Ако в един сървър админите и гм-тата са пълните загубеняци и идиоти, естествено, че в този сървър няма да има хора. Бил съм Админ/ГМ на много места в лесни, нормални и трудни сървъри и от опит мога да кажа, че трудните сървъри нямат бъдеще. Едно 80% от играчите на тази игра сега искат само едно:
  • Да станат макс.
  • Да имат колкото се може по-добри предмети (което за повечето от тях означава предмети с максимални опции).
  • Да могат да бият всичко живо.
  • Да имат много рестарти.
  • Всяко едно от другите изброни неща да стане изключително бързо!
По-горе изброените неща са такива каквито не могат да бъдат постигнати в един труден сървър. Аз лично играя лесни сървъри, не заради друго ами защото няма времето да играя трудни, а и колкото да съм добър в тази игра (не искам да се фукам) просто винаги ще се намери някой ненормалник който да играе много повече от мене и да ме мине като едното нищо. Това е главната причина поради която аз н играя ТРУДНИ сървъри. Това е мойто мнение ;)
 
Нещо май не бачка а ?
4та реклама нема ли сложиш да те надупчим още, хасковецо ^^^
И тоя Чикагски сървър кво ни го рекламираш, те големите разбирачи...
 
Last edited:
Аз пък се научих на сървър със 1000 exp... играех много със max exp но ако имам достатъчно време бих играл хард сървър ;]
АЗ ПАК СЕ НАУЧИХ В Arhon(ако си чувал)Escom ПАРВИЯ ПОСЛЕ
ИГРАХ В ЕДИН EASY АМА ЗА 5 ДЕНА FULL STATS,FULL SET И МИ СТАНА ТАПО И ОТТОГАВА САМО HARD
 
Никога не е имало по хубави сървъри да се научиш от "Матрицата" или "Глобалния". Там е най-трудно и там ще се научиш да играеш така както никъде другаде. Ако хората който си мислят, че са големите играчи защото са си направили герой на макс статс в някой лесен сървър (с 99999999х експ) просто не трябва да стъпват в труден (1-10х експ). Те ако играят такъв сървър няма да доживеят да си видят героя над 50-то ниво, като даже предполагам, че и това им е много. Аз лично познавам човек който като го заведох в "Матрицата" каза:
Абе моля ти се, как ще ти играя това. Не го ли виждаш, че тука изобщо не може да се дигне ниво ! Ела при мене в тоя сървър дето аз играя, със 999х експ. Там ще се научиш да играеш.
Като човек който играе тази игра от почти както е излязла съветвам всички начинаещи като почват да играят да си направят герой в труден сървър ;)
 
:yes: ето човека ви каза истината