[Release] Admin Panel for all webs

Damian

Team Member
Joined
Jun 12, 2008
Messages
623
Reaction score
583
*UPDATE* Login Bug Fixed

Ето го и админ панела, който познавате вече от релииза ми в battlezone style. Разликата между новата му версия и предишната е че тук вече админпанела може да си го ползвате независимо с какъв сайт сте в момента. Също така са фикснати и бъговете с логина. Админ панела съдържа опциите: Бан на герой за определено време, предупреждение на герой, промяна на герой, промяна на акаунт и добавяне на предмети (работи при версиите до сезон 1).

Инсталация
1. Теглите админпанела от линковете които съм поставил най-долу в релииза.
2. Разархивирате в папка по избор.
3. Копирате файловете във под директория adminpanel във вашия сайт (пример ако ползвате Easy PHP папката в която стои сайта е www значи админпанела трябва да отиде в www/adminpanel)
4. Отваряте файла config.php и слагате вашата парола за sql-a и акаунта и паролата с които ще се логвате в админпанела.Лесно ще се ориентирате всичко е ясно надписано.
5. Инсталиране на датабейса нужен за да функционира админпанела. Просто отваряте следния линк http://va6iq_sait/adminpanel/install.php и натискате бутона GOGOGO и сте готови. И не забравяйте да изтриете install.php

Ето и картинка на админпанела
Pic 1
1244034_orig.jpg

Pic 2
1244037_orig.jpg
 

Attachments

  • adminpanel.rar
    160.8 KB · Views: 1,954
Last edited:
Браво много добре 10/10 ще ми потребва
 
Last edited:
Колега, имам 1 идейка за този админ панел, да го направим още по универсален... 2 скрипта в него:
1) GMChat от AdminPanel-а (с златни букви в игра в средата да се пише от weba)
2) Script, с който да променяш config файловете в папката MuServer (Mephisto) ::):

Само кажи и почваме
 
1 question can anybody say me on what file put the Files... of Adminpanel i download it put where put it..?
 
искам да питам на Време кфо отчита часове дни ?
 
re:

имам следния проблем: секи път ме дропи от панела след като избера дадена опция :doh:
 
Имаш бъгави Coockita ! Или си преинсталирай браузара или направи на ново кукитата!
 
Code:
имам следния проблем: секи път ме дропи от панела след като избера дадена опция

Същия проблем имам и аз като влезем няколко Гейм Мастери в панела все някого го релогва. Ае оправете го тва или дайте решение на проблема...
Мерси мноо ;)
 
  • Like
Reactions: FULL!
Mozilla Firefox >2.00 ...
Delete all cookies, restart browser, try again :}
 
можели само някой да ми каже как да го добавя в сайта имам напредвид да се вижда като другите,защото иначе за да фляза в панела трябва да напиша http://IP/adminpanel неможели без да го пиша направо като флеза в сайта и да го има отстрани при другите опции ?
 
Прикачи си index.php и ще ти го сложа.
 
Добра работа
 
Last edited: