[Guide] Сървър ако сме на БТК

Strygwyr

New Member
Joined
Oct 5, 2008
Messages
13
Reaction score
7
В този гайд ще ви покажа как да си пуснете сървър на Counter-Strike ако използвате интернет услугите на БТК.



1. Пренасочване на портовете

Влизате в интернет браузара си на адрес http://192.168.1.1

Трябва да видете това:

9fab019ae1027486.jpg


Попълвате полетата за Потребителско име и Парола с някои от следните:

Code:
User Name  : root 
Password   : GSrootaccess

User Name  : root 
Password  : MT882rootacess

User name : root
Password : rootWLaccess

Това е началната страница:

4e41c5bacd994c24.jpg


След това отивате на Advanced търсите Port Forwarding и попълвате полетата. На User Defined си избирате свое име аз съм използвал Strygwyr. На Forward to Internal Host IP Address избирате вашия вътрешен адрес той обикновено 192.168.1.2. На Protocol избирате TCP/UDP. И другите полета ги попълавете с тези от следния имг:

50f88c97ec68698f.jpg


Цъкате Apply и сте готови с пренасочването. По този начин се отварят всички портове към 192.168.1.2 и ще теглите с няколко Kbps по малко. Недейте да пипате другите настройки! Затваряйте страницата и продължете към следващата стъпка.

2. Регистриране във Free Dynamic DNS - Managed DNS - Managed Email - Domain Registration - No-IP

Като вече сте се логнали цъкнете Add Host. Във полето Hostname изберете напишете името на вашия сървър и си изберете домейна. Цъквате на Create Host и сте готови със създаването на виртуален хост.

Теглите програмата от тук Dynamic DNS Update Client (DUC) for Windows - No-IP инсталирате и я пускате.

3. Стартиране на hlds.exe

Стартирайте hlds.exe от главната папка на Counter-Strike. Попълвате настройките по ваше усмотрение само на Network изберете Internet.

Стартирайте сървъра и дайте своя no-ip хост име на някой ваш приятел да пробва, да влезе. Ако не успее вижте настройките на вашия firewall. За да влезете във вашия сървър пишете своя локален адрес 127.0.0.1 или 192.168.1.2.

След като сте пренасочили портовете вероятно ще можете да си направите и сървър на някои други игри. Ако имате някакви въпроси по темата досаждайте ми по скайп или пускайте постове. Моля не ми копирайте темата макар и колкото нескопосано да съм я направил. Това ми беше първата тема която някога съм пускал във форум моля отбележете грешките които съм направил ако има такива. (wheh) (wheh) (wheh)
 
браво макар че многооо хора знаят затова и още повече са със статично ip но браво. 7/10
 
След това отивате на Advanced търсите Port Forwarding и попълвате полетата. На User Defined си избирате свое име аз съм използвал Strygwyr. На Forward to Internal Host IP Address избирате вашия вътрешен адрес той обикновено 192.168.1.2. На Protocol избирате TCP/UDP. И другите полета ги попълавете с тези от следния имг:

Ами аз съм със модем/рутер , и нещо ми липсва Port Forwarding. Ето SS ;) Ако може малко помощ ...

2af671b08a5be878.JPG
 
Ами аз съм със модем/рутер , и нещо ми липсва Port Forwarding. Ето SS ;) Ако може малко помощ ...

2af671b08a5be878.JPG

http://portforward.com/
Влез тук, намери модела на рутера си и ще ти покаже как да отвориш портовете :)
 
  • Like
Reactions: Stomanaed
неможах да се оправа .. търсих zte , adsl и всичко свързано с btk и марките им на модеми , рутери и така нататък но неможах до го открия , ако може малко повече инфо ?
 
благодаря на всички оправих се с малко базикане из бтк страницата ;) благодаря на всички ;)
 
батка кайи и на мене как да намеря в бтк и аз да сиги отворя :)
 
хи

не ме пуска с тия имена и пасове:) някакви идеи
 
пак не става ако изкаш пиши ми на скайпа ... radocbr, ми е
 
проблема беше в модема ся сам с др. модем и името и паса станаха конфигорирах го ако сложа пак стария модем ще се запази ли конфигорираното и др уж всичко е готово а слагам ИП 192.168.1.2 и не таргва нищо
 
Last edited:
Момчета при мене паролката нестава.... :\ Идеи някакви?